Kamil Koç Telefon Numarası

Click to Comment

Kamil Koç Telefon Numarası

Otobüs firmalarının devi olan, gerçek konfor, hizmet ve kaliteyi benimsemesinin yanı sıra, güvenli ve yeni tip otobüsleriyle mükemmel seyahatin adıdır Kamil Koç! Bu otobüs firmasını duymayan yoktur. Hatta, Kamil Koç Müşteri Hizmetri bu konuda size çok yardımcı olur. bir otobüs seyahati gerçekleştirileceği zaman ilk olarak Kamil Koç’un sefer saatlerine ve ücretlerine bakılır, araştırılır.

Ancak bu firma sizler için bir alt yapı çalışması düzenledi ve müşteri desteği için temsilciler ayarlayarak, kılınızı dahi kıpırdatmadan Kamil Koç telefon numarası üzerinden tüm sorularınızı ücretsiz bir biçimde sorabileceğiniz destek sistemini geliştirdi.

444 0 KOC yani 562 kodlu marka adında destek veren bu firma, oldukça kurumsal bir yapıya sahip olup tüm otobüslerinin bakımlarını yetkili servislerde yaptırarak, alanında tescilli şoförler kullanarak yolcularının güvenliğini ve konforunu en üst seviyede tutmak için çabalamaktadır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 2 Şubat 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Kamil Koç Telefon Numarası (4 Yorum)

  1. KAMİL KOÇ’un Konya’dan Ankara’ya 15:00’da kalkacak otobüsü 16:09′ da hareket etti. Birde üstüne neden rahatsız oluyorsunuz ne var bunda muamelesi….Bekleyenlerin bu firma bunu hep yapıyor demesi, böyle anılıyor olmak daha da kötü…Iyi ki size mecbur değiliz tercih etme şansımız var. İnsanların o kadar yatırım yaptığı firmaların doğru yönetilememesi çok üzücü…

  2. Otobüs ile seyahat edenlere, otobüse bindiğimizde telefonlarınızı sessize alırsanız diğer yolcuları rahatsız etmemiş olursunuz. Sadece firmaları şikayet ederek iyi yolcu olunmuyor.
    Kamil Koç ‘a ; araçlarınızdan anons sisteminden kalkışlarda tlf,ları lütfen sessize alalalım anonsunun yapılmasını rica ediyorum, bu da bir hizmettir.

  3. A bu arada otobüs saatini yazmayı unuttum, 22:00!

    1 saat 37. Dakikadayız şuan. Rötar rekoru mu kırmaya çalışıyorlat anlayamadım inanın!

  4. Merhaba,

    Bayram dolayısıyla yoğunluğu anlayabiliyorum. Fakat İzmir otogardan Didim otogara kalkacak olan otobüsün saat 23:35 olmasına rağmen halâ gelmemiş olması sizcede ORGANİZASYON VE KALİTE EKSİKLİĞİ değil mi?