Kelebek Mobilya Müşteri Hizmetleri Numarası

Click to Comment

Kelebek Mobilya Müşteri Hizmetleri Numarası

Kelebek Mobilya Kurumsal

Ülkemizin ilk panel mutfak ve mobilya üreticisi konumunda bulunan Kelebek Mobilya, Cumhuriyet tarihi boyunca sektöre öncelik eden lider firmalardan birisi olmuştur. Üretimi gerçekleştirilen ilk yerli uçağın kanatlarında kullanılmak üzere kontroplak üretimi ile 1935 yılında faaliyetlerine başlayan firma, bugün toplam 186 bin metrekarelik dev bir üretim alanı ve yüksek teknolojili üretim teknolojileri ile dev bir sanayi kuruluşu niteliği taşımaktadır. Ayrıca 1990 yılında borsada yerini alarak, halka arz edilen ilk Türk mobilya kuruluşu özelliğindedir.

Kelebek Mobilya Ürün Grupları

 • Mutfak Modelleri (Klasik Mutfak Modelleri, Modern Mutfak Modelleri)
 • Masa
 • Sandalye
 • Banyo Modelleri
 • Aksesuarlar
 • Kapaklar
 • Özel Ahşap Donanımları
 • Oturma Grupları

Kelebek Mobilya Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve İletişim Bilgileri

İstanbul, Manisa, İzmir, Bodrum, Antalya, Alanya, Ankara, Zonguldak ve Sivas’ta bayilikleri bulunan firma ile birçok farklı iletişim kanalı ile irtibata geçebilirsiniz. Alt kısımda Kelebek Mobilya Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, adres ve e-posta bilgilerini bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra, internet sitesi aracılığı ile firmaya soru ve sorunlarınızı iletebileceğiniz bir bölüm bulunmaktadır.

 • Kelebek Mobilya Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 18 05
 • Kelebek Mobilya E-Posta Adresi: info@kelebek.com
 • İş Başvuruları ve İnsan Kaynakları için Kullanılacak Mail Adresi: ik@kelebek.com
 • Kelebek Mobilya Merkez Ofis Adresi: İdealtepe Mah. Rıfkı Tongsir Cad. No: 108 Küçükyalı Maltepe/İSTANBUL
 • Kelebek Mobilya Mersis Numarası: 1000002098687291

Kelebek Mobilya İş Başvuruları

Düzce’de üretim fabrikası ile faaliyet gösteren firmaya iş başvurusunda bulunmak için internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Sitenin en alt bölümünde yer alan “Kurumsal” sayfasına tıkladıktan sonra, sol kısmında görünen “İnsan Kaynakları” linki aracılığı ile boş iş pozisyonlarını görüntüleyebilirsiniz. Şuan için 7 kişilik işe alım ilanı bulunmaktadır. Kelebek Mobilya iş başvurusu için kariyer.net’ten açılan ilanları inceleyebilirsiniz. Güncel ilanlara göz attığımızda 6 adet satış danışmanı ve 1 adet mağaza müdürü alındığını görüyoruz. İlanlar 26 Mart tarihinde yayına alınmıştır ve Kariyer aracılığı ile bu pozisyonlara başvuruda bulunabilirsiniz.

Kelebek Mobilya Online İletişim Formu

Firma ile yapmak istediğiniz görüşmeleri telefon ve mail adresi dışında, internet sitesi aracılığı ile gerçekleştirmek isterseniz, kelebek.com adresinde bulunan “Kelebek Mobilya Online İletişim Formu” kullanarak yapabilirsiniz. Ad, Soyad, E-Posta, Telefon bilgilerinizi girdikten sonra iletmek istediğiniz mesajı gerekli bölüme yazarak “Gönder” butonuna tıklayabilirsiniz. Kelebek Mobilya yetkilileri, mesajınıza istinaden tarafınıza dönüş yapacaktır.

Kelebek Mobilya’ya öneri, görüş, şikayet, servis sorunları, projeli işler, kampanyalar, ürünler, bayiler, insan kaynakları, katalog gibi konularda iletişim için online iletişim formunu kullanabilirsiniz. Ayrıca web sitesinde bulunan “E-Bülten” bölümüne e-posta adresinizi girerek, ürün ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 6 Nisan 2019

Konu hakkında yorumunuzu yazın