Kitapyurdu Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Click to Comment

Kitapyurdu Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Kitapyurdu müşteri hizmetleri telefon numarası aşağıdadır. Kitapyurdu sitesinden yaptığınız ve yapacağınız her türlü alışveriş ile ilgili öneri, şikayet, soru ve iade işlemleri için aşağıdaki numaradan Kitapyurdu çağrı merkezi ile görüşebilir ve müşteri temsilcisi ile bağlantı kurup işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kitapyurdu Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve İletişim Hattı

0212 519 87 20

Kitapyurdu internet üzerinden yıllardır kitap satışı yapmakta olan köklü bir online mağazadır. Her türlü kitabı bulabileceğiniz site size evinizden çıkmadan en son çıkan kitapları edinme fırsatı sunmaktadır. Kısa sürede kargoyla gönderilen kitaplar oldukça uygun fiyatlardan müşterilerine satış yapmaktadır. Eğer sizin de Kitapyurdu alışverişlerinizle ilgili aklınıza takılanlar varsa müşteri memnuniyeti açısından kendisini ispatlamış Kitapyurdu firmasının çağrı merkezi ile yukarıdakı numaradan iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 20 Mart 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Kitapyurdu Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası (3 Yorum)

  1. Sipariş Kodu KY13166912 ve Sipariş Tarihi 24.09.2018 ürünlerim ne oldu acaba telefon ediyorum arama sınırlandırıldı diyor çalmıyor bile numaramı bile engellemişsiniz. İlgi ve alaka süper maşallah