KVK Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Click to Comment

KVK Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

KVK Müşteri Hizmetleri telefon numarası aşağıdadır. Bu numaradan KVK çağrı merkezi ile irtibata geçebilir ve KVK müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. KVK şubelerinden yapacağınız alışverişleriniz ve teknik servis ile ilgili öneri, şikayet, soru ve iade işlemleriniz için bu numaradan birçok işlem yapabilirsiniz.

KVK Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve Teknik Servis İletişim Numarası

0 850 222 1 585

Bu numaradan KVK teknik servis ile ilgili sorunlarınızı gidermek için yardım alabilirsiniz.

KVK Türkiye’de yıllardır teknik servis ve satış hizmeti vermekte olan büyük ve köklü bir firmadır. Cep telefonu tamiri diyince akla ilk gelen şirkettir çoğumuz için. Eğer siz de telefonunuzu KVK teknik servise verdiyseniz çağrı merkezi ile görüşerek birçok işlem yapabilirsiniz.

 

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 20 Mart 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın


KVK Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası (3 Yorum)

  1. samsun yeşilyurt AVM de KVK servisine samsung J7pro ceptelf.ekranım karardı getirdim 500 tl aldılar yeni takmışlar 3 gün içinde ekran yine karardı getirdim yaparız dediler bayramdı üstelik almaya gittim telefonu bana verdiler bakarken elimden düştü ekranın rengi yine gitti bu olay dükkanda oluyor benden 500 tl ver yine yaparız dediler. olacak iş mi onların yanında olan bu olay dışarı çıkmadım dükkanda oldu yapamayız deyip telf.elime verdiler 500 tl gitti 6 ay garanti var dediler fişim yanımda lütfen yardımcı olurmusumuz tef.gitti 500 tl gitti 6 aylık süre ne oldu telf.tamirini istiyorum.garanti vermeseydiniz yaptırmazdım lütfen acil bişey yapın yalvarırım.

  2. Alcatel movi time akilli cocuk saati ile ilgili bilgi istiyorum hic kimse saat hakkinda bilgi sahibi degil