LACOSTE MÜŞTERİ HİZMETLERİ TELEFON NUMARASI 444…

Click to Comment

LACOSTE MÜŞTERİ HİZMETLERİ TELEFON NUMARASI 444…

LACOSTE MÜŞTERİ HİZMETLERİ TELEFON NUMARASI AŞAĞIDADIR. LACOSTE ÇAĞRI MERKEZİ, MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ İLE İLETİŞİM KURMAK; İADE, ŞİKAYET GİBİ BİLDİRİMLERDE BULUNMAK İÇİN BU NUMARAYI ARAYABİLİRSİNİZ.

LACOSTE MÜŞTERİ HİZMETLERİ TELEFON NUMARASI

444 37 36 AKILLI TELEFONLARINIZDAN NUMARAYA DOKUNARAK ARAYABİLİRSİNİZ

Ülkemizde Eren Perakende tarafından satışa sunulan Lacoste markası bütün dünyada olduğu gibi ülkemizde de üst düzey hazır giyim firmalarından bir tanesi olarak kabul görmektedir.

Artık modanın sembollerinden bir tanesi haline gelmiş olan timsah logosu ile ürünleri bütün dünyada anında tanınmaktadır.

Yılların verdiği kalite anlayışının yanı sıra Lacoste müşteri memnuniyeti konusunda da kendisini geliştirmekten vazgeçmemiştir.

Lacoste Müşteri Şikayetleri ve Müşteri Yorumları

Değerli görüşlerinizi, tecrübelerinizi, şikayet ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak sitemizin diğer ziyaretçileri ile de paylaşmanız mümkündür.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 16 Mart 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın


LACOSTE MÜŞTERİ HİZMETLERİ TELEFON NUMARASI 444… (1 Yorum)

  1. Üç adet tişört Ankara çapa mağazasından aldım renkli iki tişört soldu giyilmeyecek derecede beyaz olanda sıkıntı Yok iade için incelemeye gönderdiler iade almadılar 350 400 arası bir tişört alıyoruz ve iade almıyorlar merserize kumaş kendi hataları kumaş soluyor iade daha önceler alıyordunuz yoksa 50 tl tişört alırız bu parayı veriyoruz ve ürün soluyor