Lassa Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Click to Comment

Lassa Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Lassa Şirket Bilgileri

1974 yılında kurulan Lassa markası, 45 yıldır ülkemizde faaliyetlerine devam ediyor. Türkiye’nin önde gelen lastik üreticilerinden olan Lassa, 1978 yılında Japon Bridgestone Corporation ile ortaklık yaparak, özellikle Ar-Ge çalışmalarıyla adından bahsettiriyor. 350.000 m²’lik alan ile dünyanın en büyük lastik fabrikaları arasında yer alıyor ve 50’den fazla ülkeye ihracat yapıyor. Lassa lastikleri Brisa’nın araştırma geliştirme faaliyetleriyle son teknolojiye uygun üretiliyor.

Otomobil lastikleri, ticari araç lastikleri, yarış lastikleri, yazlık lastikler ve kışlık lastikler gibi ürün seçenekleri sunan Lassa, iki büyük ödüle sahip. 1993 yılında Ulusal Kalite Ödülü ve 1996 yılında Avrupa Kalite Büyük Ödülü’ne layık görüldü. Dayanıklılığı ve tüm yol şartlarına uygun olması ile adından bahsettiren firma, Alman Tescil Kurumu tarafından da onaylı. Fabrikasında üretilen tüm lastikler, detaylı güvenlik testlerini aştıktan sonra kullanıcıları ile buluşturuluyor.

Yazımızın devamında, Lassa Müşteri Hizmetleri telefon numarası, Lassa Whatsapp iletişim numarası ve Lassa e-posta adresi bilgilerine erişebilirsiniz.

Lassa Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Hem bireysel hem de kurumsal iletişime önem veren Lassa’ya birçok farklı kanalı kullanarak ulaşabilirsiniz. Lassa Müşteri Hizmetleri‘nin öncelikli amacı, müşterilerine ve müşterisi olmayanlara haftanın tüm günleri cevap verebilmek, ürünlerin özellikleri hakkında bilgi aktarabilmek, istek, talep ve ihtiyaçlara cevap verebilmektir. Bunun yanında Lassa Müşteri Hizmetleri aracılığı ile:

  • Eleştiri,
  • Teşekkür,
  • Öneri,
  • Yeni Fikir,
  • İstek,
  • Şikayet,

konularında paylaşım yapabilir, bilgi alabilirsiniz. Lassa Müşteri İletişim Bilgileri ise şu şekildedir:

  • Lassa Müşteri İletişim Merkezi Telefon Numarası: 0850 210 13 00
  • Lassa Whatsapp Destek Hattı: 0553 017 90 00 (08:00 – 20:00 saatleri arası – 7 gün)
  • Lassa E-Posta Adresi: info@lassa.com.tr
  • Lassa Adres: Kısıklı Cad. Şehit Teğmen İsmail Moray Sok. No: 2/1 Altunizade/İSTANBUL

Lassa İletişim Formu ile Şikayet, Öneri ve Görüşlerinizi Paylaşma

Firmanın resmi internet sitesi aracılığı ile iletişim formu gönderebilirsiniz. Bu form sayfasına ulaşmak için web sitesinde yer alan “İletişim” menüsüne tıklamanız gerekir. Açılan sayfada iki farklı iletişim formu bulunmaktadır. Bireysel sekmesi altında Ad, Soyad, T.C. Kimlik Numarası, Cep Telefonu, Ev Telefonu, E-Posta Adresi, İl, İlçe, Adres ve Mesaj bölümlerini doldurduktan sonra “İzinler” bölümünü de işaretledikten sonra konuyu da girerek formu tamamlayabilirsiniz. Bu form ile e-ticaret, hizmet, ilişki yönetimi, lojistik, sistem, tüketici hakları ve ürün konularında destek talep edebilirsiniz. Eğer Lassa Bayilik talebinde bulunmak istiyorsanız, formun ortasında yer alan “Bayilik Talebi” kutucuğunu işaretlemeniz ve formu buna göre doldurmanız gerekiyor.

Kurumsal iletişim formu için gerekli olan bilgiler: Ünvan, Vergi No, Cep Telefonu, İş Telefonu, E-Posta, Konu, İl, İlçe, Adresinizdir. Bu bilgileri girdikten sonra mesajınızı da yazarak formu Lassa Müşteri İletişim Merkezi‘ne gönderebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 22 Şubat 2019

Konu hakkında yorumunuzu yazın