Letgo Müşteri Hizmetleri ve İletişim Adresleri

Click to Comment

Letgo Müşteri Hizmetleri ve İletişim Adresleri

Letgo uygulaması ülkemizde son yıllarda oldukça popüler hale gelen bir uygulama. Amerika’da çok popüler olan uygulamanın üreticisi olan firma ülkemizde de son 2-3 yıldır birçok reklam yaparak birçok kullanıcıya ulaştı.

Faaliyet gösterdiği ilk yıllarda hiç kimseden ücret almadan o kişilerin eşyalarını ve hizmetlerini satmasına izin veren firma sadece doping hizmetinden para kazanmaktadır. Elektronik, Araba, Emlak, Giyim, Çocuk, Diğer ve Eğlence gibi kategoriler bulunmaktadır.

Letgo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0212 900 26 39 AKILLI TELEFONLARINIZDAN NUMARAYA DOKUNARAK ARAYABİLİRSİNİZ.

Yaptığınız yorumlar bizim için ve diğer kullanıcılarımız için çok değerlidir.

Lokasyon konusunda da çok başarılı olan uygulama, bulunduğunuz lokasyonda aklınıza gelecek herhangi bir eşyayı satmanıza yarıyor. Kişisel olarak birçok eşyamı bu uygulama sayesinde alıp sattım. Piyasa fiyatının altında eşyalar satılsa da alırken de piyasa altından ürünleri alabilirsiniz.

Satıcı ile mesajlaşarak ortak bir lokasyon belirtip dilediğiniz gibi ticaret yapabilirsiniz. Uygulama yukarıda belirttiğimiz gibi tamamen ücretsiz. Ürününüzün fotoğrafını çekip fiyatını ve açıklamasını yazmanız yeterli. Diğer yandan, isim yazmadan da uygulamada ki yapay zeka sayesinde de ürünün adı ve kategorisi otomatik olarak gelmektedir.

Ürünlerinizi satmak için açıklama kısmını doldurmanızı, gelen mesajlara kısa zamanda cevap vermenizi ve ürününüzü 300 TL’ye satmak istiyorsanız en az 350 TL olarak koymanızı tavsiye ederiz çünkü Letgo müşterisi pazarlığı çok seviyor.

Diğer yandan firma ile ilgili sorun yaşamanız durumunda da press@letgo.com adresine mail atabilirsiniz. Firmanın İstanbul merkezinin de iletişim adresini sizlerle paylaştık, bu iletişim numarasından da herhangi bir sorun anında iletişim kurabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 18 Ağustos 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın