LinkedIn Hikaye Özelliğini Kaldırdı

Click to Comment

LinkedIn Hikaye Özelliğini Kaldırdı

LinkedIn’de hikayeler bitti. Twitter’dan sonra, profesyonel sosyal ağın Hikayeler formatına veda etme sırası geldi. Nitekim platform, kullanıcı beklentilerini karşılamayan bu kısa süreli geçici videolara son vermeye karar verdi.

Hikaye formatı açıkça herkes için değil. TikTok, Hikayeler konusunda kendi girişimini başlatma planlarını açıklarken, LinkedIn Eylül ayının sonuna kadar formatı platformdan kaldırarak ters yönde ilerliyor. LinkedIn’in kıdemli ürün müdürü Liz Li, platformun işlevselliğindeki bu değişikliği 31 Ağustos’ta açıkladı: “Bu değişikliğin bir parçası olarak, yeni deneyim üzerinde çalışırken mevcut Hikayeler deneyimini Eylül ayının sonuna kadar kaldıracağız. “

Daha kalıcı videolar

Platform, Hikayeleri mevcut biçimleriyle sonlandırmayı planlarken, LinkedIn’de bu biçim hala geliştirilme aşamasındadır. Profesyonel ağ, Hikaye biçimini kullanıcılarının ihtiyaçlarına daha iyi uyarlamak istediğini söyledi: “Karma medyayı ve Hikayelerin yaratıcı araçlarını platformumuz genelinde tutarlı bir şekilde benimsemek ve bunu profesyonelinizle daha sıkı bir şekilde bütünleştirmek için çalışıyoruz. Kimlik.”

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 3 Eylül 2021

Konu hakkında yorumunuzu yazın