MAKRO MARKET MÜŞTERİ HİZMETLERİ ÇAĞRI MERKEZİ İLETİŞİM TELEFON NUMARASI

Click to Comment

MAKRO MARKET MÜŞTERİ HİZMETLERİ ÇAĞRI MERKEZİ İLETİŞİM TELEFON NUMARASI

MAKRO MARKET MÜŞTERİ HİZMETLERİ TELEFON NUMARASI AŞAĞIDADIR. Makro Market perakende marketler zincirinden yapacağınız veya yapmış olduğunuz tüm alışverişleriniz için iade talebi, şikayet bildirimi gibi işlemlerinizi aşağıdaki numaradan kolaylıkla halledebilirsiniz.

MAKRO MARKET MÜŞTERİ HİZMETLERİ TELEFON NUMARASI

444 0 770 AKILLI TELEFONLARINIZDAN NUMARAYA DOKUNARAK ARAYABİLİRSİNİZ

Makro Market ülkemizin en büyük ve en köklü süpermarket zincirlerinden bir tanesidir. Perakende gıda satışı konusunda gerek fiyat, gerekse ürün çeşitliliği konusunda özellikle gıda alanında öne çıkmakta, gün geçtikçe artan şube sayısıyla ve kalitesiyle diğer süpermarket zincirleri arasından sıyrılmaktadır. Makro Market müşteri memnuniyeti konusunda da oldukça hassas bir marka olup, müşteri danışma hattı yani bir diğer deyişle çağrı merkez bünyesinde birçok müşteri temsilcisi ile sizlere hizmet sunmaktadır. Makro Market müşteri şikayetleri ve müşteri yorumları için dilerseniz aşağıdaki formu doldurarak görüşlerinizi bizlerle de paylaşabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 15 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın


MAKRO MARKET MÜŞTERİ HİZMETLERİ ÇAĞRI MERKEZİ İLETİŞİM TELEFON NUMARASI (1 Yorum)

  1. Makro sanal marketten alış veriş yapmak istiyorum. Fakat siteniz adres girişi Levazım mah Yenibahar sokak Aktaş Sitesi
    İ blok D4 Levazım mahallesine servisiniz olmasına rağmen adres girişimi kabul etmiyor. Yıllardır Migrsanal marketten de alış veriş yapmaktayım.