Marvel Unlimited: Yeni Marvel Uygulaması Çıktı

Click to Comment

Marvel Unlimited: Yeni Marvel Uygulaması Çıktı

Marvel, okuyabileceğiniz kadar çizgi roman abonelik hizmetini yeni bir logo, güncellenmiş bir mobil uygulama, daha kullanıcı dostu bir tasarım, gelişmiş arama ve daha fazlasıyla elden geçirdi. Marvel kısa süre önce abonelik hizmetini yeniden başlattı ve özellikle akıllı telefon form faktörüne uyacak şekilde dikey olarak tasarlanmış yeni bir çizgi roman serisini içeren hizmete yeni eklemeler yaptığını duyurdu. Marvel’in okuyabileceğiniz kadar çizgi roman abonelik hizmetinin neler sunduğuna ve Marvel hayranları için yeniliklere bir göz atalım.

Her şeyden önce, Marvel Unlimited şu anda 29.000’den fazla çizgi roman içeriyor ve ayda 9.99 $ (kabaca 740 Rs) maliyeti yılda 99 $ (kabaca 7.300 Rs). Dikey akıllı telefon form faktörüne uyacak şekilde tasarlanan yeni Infinity Comics serisi, bir telefonun veya tablet ekranının tüm genişliğini dolduran kayan panellere sahiptir. Marvel, yeniden lansman gününde kullanıma sunulan 27 çizgi romanı piyasaya sürecek ve yıl sonuna kadar 100’den fazla çizgi romanı piyasaya sürmeyi planlıyor. Bu çizgi romanlar Marvel Unlimited abonelerine özel olacak, ancak tamamen evrenin içinde olacaklar. Infinity Comics, X-Men Unlimited, Giant-Size Little Marvels, yeni Captain America, Black Widow, Amazing Fantasy, Deadpool, Shang-Chi ve Venom/Carnage Comics gibi bazı büyük isimleri içeriyor. Marvel, haftalık olarak yeni sayılar yayınlamayı planlıyor.

marvel uygulaması

Şimdilik Infinity Comics, yalnızca iOS ve Android’deki Marvel Unlimited uygulamalarında mevcut ve şirket gelecekte aboneler için bir web okuyucu eklemeyi planlıyor.Infinity Comics’in yanı sıra, Marvel Unlimited uygulaması, önerilen içerik, hikaye, karakterler, yaratıcılar ve daha fazlasını içeren kayan karuseller ile büyük başlıklar için büyük kutucuklar içeren Netflix benzeri bir kullanıcı arayüzü ile birlikte gelir. Ayrıca yeni gelenleri çizgi romanlara yönlendirmek veya Marvel hayranlarının kaçırmış olabileceği bir geçiş etkinliğini takip etmek için okuma kılavuzları da var.

Marvel ayrıca yeni Marvel Unlimited aboneliğine sahip bir Marvel Insider sadakat programına sahiptir. Burada üyeler çizgi roman başlatmak (ve bitirmek) için puan kazanabilirler. Yeni uygulama ile Marvel Unlimited aboneleri, önceki limit olan sadece 12 sayı yerine, yerel olarak sınırsız sayıda çizgi roman indirebilecekler. Diğer bir özellik de belirli çizgi romanları, yaratıcıları veya karakterleri takip etme yeteneğidir.

Bununla birlikte, Marvel Unlimited’ın çizgi romanların basılı ve dijital olarak ilk yayınlandığı andan uygulamadaki aboneler için uygun oldukları zamana kadar üç aylık bir gecikmeyle çalıştığına dair büyük bir uyarı var.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 23 Eylül 2021

Konu hakkında yorumunuzu yazın