MAVİ JEANS MÜŞTERİ HİZMETLERİ ÇAĞRI MERKEZİ İLETİŞİM TELEFON NUMARASI

Click to Comment

MAVİ JEANS MÜŞTERİ HİZMETLERİ ÇAĞRI MERKEZİ İLETİŞİM TELEFON NUMARASI

MAVİ MÜŞTERİ HİZMETLERİ TELEFON NUMARASI AŞAĞIDADIR. MAVİ mağazalarından veya internet sitesinden yapacağınız veya yapmayı planladığınız her türlü alışverişiniz ile alakalı soru, danışma, iade talebi, şikayet ve öneri gibi bildirimleriniz için bu numaralar yeterli olacaktır.

MAVİ MÜŞTERİ HİZMETLERİ TELEFON NUMARASI

0850 288 62 84 AKILLI TELEFONLARINIZDAN NUMARAYA DOKUNARAK ARAYABİLİRSİNİZ

MAVİ JEANS, yerli tekstil sektörünün öncü şirketlerinden bir tanesidir. Özellikle yıllardır sattığı kaliteli ve şık jean pantolonlar ile çocuk, genç, yaşlı herkesin gönlünü fethetmiş bir marka olmakla birlikte fiyatlarıyla da müşterilerinin yüzlerini güldürmektedir. Özellikle son yıllarda pantolonların yanı sıra tişört, gömlek, çanta gibi birçok farklı ürün segmentinde de öne çıkmayı başaran şirket müşteri memnuniyetine oldukça önem vermekte, bu nedenle yukarıdaki çağrı merkezi iletişim telefon numarası üzerinden sizlere her türlü desteği vermektedir. Mavi mağazalarından yaptığınız alışverişleriniz ile alakalı her türlü müşteri memnuniyeti veya müşteri şikayetleri için aşağıdaki yorum kısmından bizlerle de paylaşımda bulunabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 15 Ocak 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın


MAVİ JEANS MÜŞTERİ HİZMETLERİ ÇAĞRI MERKEZİ İLETİŞİM TELEFON NUMARASI (3 Yorum)

  1. 9 ağustos 2018 tarihinde cepa erkek mağzanızdaki SENEM hanımın bize gösterdiği ilgi ve alakadan ayrıca sorun çözmedeki yeteneğinden dolayı ve işine olan saygısından doğru yapmış olduğunuz seçimden ötürü tekrar SENEM hanım ve sizlere teşekkür ederim

  2. KDZ EREĞLİ ŞUBSİ MÜFTÜ MAHALLESİNDEKİ MAĞAZANIZDAN 1,5 AYA ÖNCE KOT PANTOLON ALDIM RENGİ DOLAYISI İLE DEĞİŞTİRMEK İSTEDİM BUZ MAVİSİ ALACAKTIM MAĞAZANIZDA YOKMUŞ FAKAT İSTERİZ DENDİ HALA NE ARAYAN SORAN OLMADI NOTUMU ALDILAR İLETİŞİM ÇAĞINDA HALA GELMEDİ.ÜLKE GENELİNDE KİM BİLİR KAÇ MAĞAZANIZ VAR AMA PATOLON HALA GELMEDİ…….

  3. 02.02.2018 TARİHİNDE BURSA ANATOLİUM MAVİ MAĞAZASINDAN ALMIŞ OLDUĞUM JEAN PANTOLONU PAÇALARININ YAPIMI İÇİN BIRAKMIŞ İŞLEM BİTTİKTEN SONRADA ADRESİME KARGOLANMASINI İŞTEMİŞTİM ANCAK ÜRÜN BUGÜNE KADAR ELİME GEÇMEDİĞİ HALDE YAPTIĞIM TELEFON GÖRÜŞMELERİNDEDE SAĞLIKLI BİLGİ ALAMAMIŞ KARGO İSMİ VE TAKİP NUMARASI TALEP ETMEME RAĞMEN HİÇ BİR YANIT ALAMAMIŞ DURUMDAYIM. BU KONUDAN ŞİKAYETÇİYİM VE GEREKİRSE TÜKETİCİ HAKLARI HAKEM HEYETİNE BAŞVURABİLİRİM BİR AN ÖNCE GÖNDERİ HAKKINDA BİLGİLENDİRİLMEK İSTİYORUM 0 542 612 57 00