McDonalds ALO Servis Sipariş Telefon Numarası

Click to Comment

McDonalds ALO Servis Sipariş Telefon Numarası

MCDONALDS SİPARİŞ TELEFON NUMARASI AŞAĞIDADIR.  McDonalds eve servis hizmetinden yararlanmak, McDonalds lezzetlerine kolayca erişmek için aşağıdaki numarayı arayınız.

MC DONALDS ARABAYA SERVİS KONSEPTİ

Dünyanın en büyük hamburger satıcısı olan Mc Donalds 1940 yılında arabaya servis konsepti ile kurulmuştur. Bunun sebebi dönemin Amerikan askerlerinin arabadan inmelerinin yasak oluşuydu. Patates kızarması ile ünlü markanın ilk ürünü sosisli sandviç idi. Kısa süre sonra tüm ülke eyaletlerinde restoran açmayı başaran firma dünyaya da açıldı. Ülkemizde ise ilk McDonald’s lokantası İstanbul’da Taksim’e açıldı. Kurucusu Ali Vardar’dır. Daha sonra hamburger üretmeye ve satmaya başlayan firmanın şuanda günde 69 milyon müşterisi bulunmaktadır.

Covid 19 virüsü sebebiyle müşteriler yemeklerini McDonalds şubelerine gidip yemek yerine artık evlerine sipariş vermeye başladı. McDonalds adrese teslim konusunda Türkiye’deki bir çok firmadan daha iyi hizmet sunuyor. Hijyen konusunda da müşterilerini rahatlatmayı unutmuyor. İnternet sitelerinde çalışanlarının ve ürünlerinin hijyeni konusunda bir takım açıklamalarda bulunmuştur.Ödeme konusunda da kapıya teslim ürünlerinde nakit para ve kredi kartı seçenekleriyle birlikte kredi kartı ödemenizde temassız ödeme imkanını sunuyor.

Ayrıca ürünlerinde domuz eti kullanmadığını belgelendirmiştir. Ayrıca kızartma için kullanılan yağlarda çevre duyarlılığı sebebiyle kanalizasyona dökmek yerine geri dönüşüme veriliyor.

McDonalds sipariş etme yolları web siteleri üzerinden sipariş, mobil uygulamaları yoluyla sipariş veya aşağıda bulunan telefon numarası yoluyla sipariş edebilirsiniz.

sosisli sanwiç mc donalds

 

MCDONALDS MENÜLER

  • McChicken+ Küçük Boy Coca-Cola
  • McChicken® Menü + 5’li Çıtır Soğan
  • KöfteBurger Menü Orta Boy Milkshake Her Biri
  • Double KöfteBurger Menü + 5’li Çıtır Soğan
  • Çıtır Tavuk Ekstra Menü
  • Çıtır Tavuk Ekstra + Küçük Boy Coca-Cola
  • Cheeseburger Menü + 5’li Çıtır Soğan
  • Big Mac Menü

MCDONALDS SİPARİŞ TELEFON NUMARASI

444 62 62 

( Telefonunuzun Ekranından Tek Dokunuşla Arayabilirsiniz! )

McDonalds fast food zincirleri arasında Dünya’nın en büyüğü olarak kabul edilmektedir. Dünya üzerinde onlarca ülkede toplam binlerce şubesi olan zincir, kalitesinin her şubesinde belirli bir standarda uygun olması ve çeşitlerinin küreselleşmiş dünyada kabul görmüş, tanınmış olması sebebiyle milyonlarca insanın her gün karnını doyurduğu restoranların sahibidir. Türkiye’de de günümüzde özellikle paket servis yani eve sipariş verildiği taktirde oldukça hızlı, kaliteli ve lezzetli yiyeceklere ulaşmayı sağlamaktadır. İstanbul, Ankara, Eskişehir gibi birçok ilde aynı numara ile sipariş verebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 25 Mayıs 2019

Konu hakkında yorumunuzu yazın