Mercedes-Benz Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve İletişim Bilgileri

Click to Comment

Mercedes-Benz Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve İletişim Bilgileri

Dünya üzerinde ki en değerli 10. şirket olan ve ülkemizde de hizmet veren Mercedes-Benz müşteri hizmetleri telefon numarası ve müşteri temsilcisi iletişim bilgileri aşağıdadır. İade, şikayet, soru ve önerileriniz için bu hatları arayabilirsiniz.

Mercedes-Benz Türk A.Ş. Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0212 867 30 00 AKILLI TELEFONLARINIZDAN NUMARAYA DOKUNARAK ARAYABİLİRSİNİZ.

Yorum yapmak için ise aşağıda ki formu kullanabilirsiniz.

Mercedes firması Dünya üzerinde ki en eski ve köklü kuruluşların başında gelmektedir. Daimler ve Karl Benz’in ortak olarak kurduğu Alman kökenli bir firmadır. Firmanın kurucuları mühendistir ve Dünya’da motor alanında bir çok yeniliğe imza atmışlardır.

Firma 2000 yılında Chrysler firması ile birleşmiş ve ekonomik kriz döneminde ise büyümüye devam etmiştir. İlk dizel motorlu araç üreticisidir. Zamanında Adolf Hitler’e de araç üretmişlerdir. Bugün itibariyle Tır, Kamyon, Motorsiklet ve Lüks otomobil üretmekte olan firma Dünya üzerinde ki en değerli ilk 10 firma arasında yer almaktadır. 34.3 Milyar $ servete sahiptir ve Marka değeri ise 24 Milyar $’dır.

1967 yılında Otomarsan ünvanı ile İstanbulda kurulmuş ve ülkemizde otobüs üretimine başlamışlardır. Üretime başladıktan 2 yıl sonra ihracat yaparak ülkemizde katkıda bulunmaya başlamışlardır. 1984 yılında Mercedes-Benz Türkiye Genel Mümessili olmuştur.

1986 yılında Aksaray’da kamyon fabrikası kurmuşlar ve şirketin ticari ünvanı 1990 yılında Mercedes-Benz Türk A.Ş. olarak değişmiştir. 1 Milyar Euro’dan fazla yapılan yatırım sebebiyle bugün Türkiye’nin en büyük yabancı sermaye yatırımlarından birisidir. 6500’den fazla kişiye iş sağlayan firmanın bir o kadar da bayi ve satış sonrası hizmet için çalıştırdığı kişi vardır.

Müşteri memnuniyetine önem veren firma karın birçoğunu sürekli olarak yatırım yapmakta ve sektörde emin adımlarla ilerlemektedir. Yukarıda numaran firmaya her türlü ulaşabilir, teknik destek veya araç fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 14 Ağustos 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın