MODANİSA MÜŞTERİ HİZMETLERİ ÇAĞRI MERKEZİ İLETİŞİM TELEFON NUMARASI

Click to Comment

MODANİSA MÜŞTERİ HİZMETLERİ ÇAĞRI MERKEZİ İLETİŞİM TELEFON NUMARASI

MODANİSA MÜŞTERİ HİZMETLERİ TELEFON NUMARASI AŞAĞIDADIR. ModaNisa tesettür giyim mağazalarından yaptığınız her tür alışverişiniz ile ilgili  iade, şikayet ve diğer çeşitli işlemleriniz için aşağıdaki hattı tek dokunuşla arayabilirsiniz.

MODANİSA MÜŞTERİ HİZMETLERİ TELEFON NUMARASI

0 850 333 64 72 AKILLI TELEFONLARDAN TEK DOKUNUŞLA ARAYABİLİRSİNİZ

ModaNisa tesettür giyim mağazaları ülkemizdeki tesettürlü bayanların giyim alışverişlerinde karşılaştıkları yeterli çeşit bulamama sorununu çözmek amacıyla en kaliteli kıyafet ve aksesuarları oldukça uygun fiyatlardan sunan bir mağazadır. Müşteri memnuniyeti konusundaki hassasiyeti bilinen firma çağrı merkezi aracılığıyla müşteri temsilcisi hizmeti sunarak sizlere satış sonrasında da birçok konuda yardımcı olmaktadır . Müşteri şikayetleri ve değerli yorumlarınız için aşağıdaki formu doldurabilir, memnuniyetinizi veya memnuniyetsizliğinizi tektelefon.com ziyaretçileri ile paylaşabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 12 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın


MODANİSA MÜŞTERİ HİZMETLERİ ÇAĞRI MERKEZİ İLETİŞİM TELEFON NUMARASI (3 Yorum)

  1. Ürün almıştım beden olmadı başka ürünlerle degisime göndermiştim bir haftadır haber yok ilginize teşekkürler

  2. Merhaba ben ispanyadan yazıyorum ben bir kapitone ceket aldım fakat fermuarı alt plastik yok fermuarı açılıyor yani üretim hatasından kaynaklanan bir sorun yardımcı olurmusunuz