Nescafe Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Click to Comment

Nescafe Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Nescafe Tarihçesi

Nestle markasının bünyesinde 1 Nisan 1938’de ilk olarak piyasaya sürülen Nescafe, kolay hazırlanması ve yalnızca suyla birlikte tüketilmesi misyonuyla geliştirildi. 8 yıl süren araştırmalar sonucunda Nestle bilim insanları tarafından üretimi gerçekleştirilen marka, 1939 yılında, 2. Dünya Savaşı’nın başlamasıyla askerlerin istihkakının önemli bir parçası oldu. Böylelikle Fransa, Büyük Britanya ve Amerika’ya ihraç edildi. Günümüzde 180’den fazla ülkede tüketilen ve dünyanın en sevilen markalarından birisi haline geldi.

1969 yılında Neil Armstron’un da içerisinde bulunduğu Apollo 11 mürettebatıyla birlikte aya yolculuk gerçekleştiren Nescafe, farklı topraklarda, farklı kültürleri yaşayan milyonlarca insanın en beğendiği markalardan birisi. Bu kapsamda Nescafe, tüketicilerine son derece önem veren, memnuniyet odaklı çalışan ve memnuniyeti misyon edinmiş bir ürün.

Yazımızın devamında Nescafe müşteri hizmetleri telefon numarası nedir, Nescafe’ye internet üzerinden nasıl mesaj gönderilir, gibi sorulara yanıt bulabileceksiniz.

Nescafe Çağrı Merkezi İletişim Numarası

Nescafe’nin hem 444’lü, hem de 0800’ü iletişim numarası mevcuttur. Nescafe ürünleri ile ilgili istek, şikayet, teşekkür ve önerilerinizi iletebileceğiniz gibi; mevcut kampanyalar, çekilişler, sorun veya sorular için de bu iletişim numaralarını kullanabilirsiniz.

Nescafe Çağrı Merkezi İletişim Numarası: 0 800 211 02 15

Nescafe Çağrı Merkezi: 444 31 60

Yukarıdaki belirttiğimiz telefon numaraları, mesai saatleri içerisinde hizmet vermektedir. Sorunlarınızı iletmek için haftaiçi 08:00 ile 17:00 arasında arama gerçekleştirebilirsiniz. Nescafe Çağrı Merkezi ile iletişime geçmenin bir diğer yolu da, web sitesi aracılığı ile online form doldurmaktır.

Nescafe İletişim Formu

Neslte bünyesinde bulunan Nescafe ile ilgili istek, öneri, şikayet, kampanyalar, çekilişler, vb. konular için iletişime geçmek için web sitesi kanalı ile Nesface iletişim formu gönderebilirsiniz. Bunun için öncelikle nescafe.com.tr adresini ziyaret etmelisiniz. Ardından sitenin en alt kısmında yer alan “Bizimle İletişime Geçin” linkine tıklayabilirsiniz. Açılan sayfada, Nescafe iletişim formu yer almaktadır. İletişim metnini oluşturmadan önce, üst kısmından “İletişim Nedeni” alanına:

  • Bir Sorum/Önerim Var
  • Bir Şikayetim Var
  • Bir Övgü Var

Bu konulardan birisini seçmeniz gerekiyor. Ardından isim, soyisim, ülke bilgisi ile birlikte göndermek istediğiniz metni yazabilirsiniz. Nescafe yetkilileri, sizin mesajınızı gördükten sonra dönüş yapmak için; sizden iletişim bilgilerini bu  form alanı üzerinden talep etmektedir. Buna göre sayfanın alt kısmında:

  • Sizinle Nasıl İletişim Kurmamızı İstersiniz? (e-posta veya telefon)
  • E-Posta Adresi
  • Telefon Numarası

Bu alanları kişisel bilgilerinizi içerecek şekilde doldurmanız gerekiyor. Forma eklemek istediğiniz bir görsel varsa, “Dosyaları Yükle” alanını kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Yetkililer mesajınızı aldığında, iletmiş olduğunuz kişisel iletişim bilgilerinizi kullanarak sizinle iletişime geçecektir. Mesajınızın ne zaman işleme alınacağı yoğunluğa göre değişmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 8 Mart 2019

Konu hakkında yorumunuzu yazın