NetWork GİYİM MÜŞTERİ HİZMETLERİ 444…

Click to Comment

NetWork GİYİM MÜŞTERİ HİZMETLERİ 444…

NETWORK MÜŞTERİ HİZMETLERİ TELEFON NUMARASI AŞAĞIDADIR. NETWORK FABRİKA mağazalarından aldığınız veya almayı düşündüğünüz ürünlerle ilgili birçok hizmeti bu numaradan alabilir, network çağrı merkezi ile görüşüp Network müşteri temsilcisi ile iletişim kurabilirsiniz.

NETWORK MÜŞTERİ HİZMETLERİ TELEFON NUMARASI

444 3 662 AKILLI TELEFONLARINIZDAN NUMARAYA DOKUNARAK ARAYABİLİRSİNİZ

Günümüzde hazır giyim denince akla gelen en önemli firmaların arasında kendisine yer bulan NetWork, kaliteli kumaşları, şık kesimleri ile çalışma hayatında ve gündelik hayatta tarz sahibi bireylerin vazgeçilmezi konumundadır. Ülke genelinde birçok önemli AVM ve ana caddelerde konumlanan mağazaları, müşteri memnuniyetine verdikleri önem, iade ve değişim konularında müşterilerine aşıladığı güven ile faaliyetini sürdürmektedir.

NetWork müşteri yorumları ve müşteri şikayetleri için bu sayfanın alt kısmında bulunan formu doldurabilir, düşüncelerinizi sitemizin ziyaretçileriyle dilediğiniz gibi paylaşabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 18 Şubat 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın


NetWork GİYİM MÜŞTERİ HİZMETLERİ 444… (4 Yorum)

  1. Van avm mağazanizda pantolun aldim sadece bir gün giydim.depolu oldugunu kanisina vardim.pantolun hem çok kötü diz verdi hemde ipleri çikiyordu.mağazaya verdim.incelemeye gönderdi.Anca kulanim hatasi dendi.Aldığım tarih beli verdiğim tarih.beli nasil kulanim hatasi.tekrar iade etim duzeltilmesini bekliyorum

  2. Merhaba! 07 aralık tarıhınde telefonuma 25 tl degerındekı puanınızı 30 aralık tarıhıne kadar kullanmanız gerekmektedir kullanmadığınızda geçerliliğini yitirecektir denilmiştir 08 aralık tarihinde çanakkale 17 burda AVM’ m
    Deki mağazanıza alışveriş için gittik fakat böyle bir 25 tl puanın olmadığını kartta bakıldığında söylendi müşteri hizmetlerini aradık buradaki yetkili böyle bir paranız varsa harcaya bileceğiniz miktarın 25 tl olması durumunda kullanabileceğimizi söyledi bu mesajın herkese gönderildiğini ifade etti ,fakat bize gelen mesajda puanımızın olduğu yazıyordu ama sistemde görülmediği için mesajların yanıltıcı ve zaman kaybı olucu güven yitiren bir hususu oluşturduğunu dÜşünmekteyiz bu konu ile ilgili gerekli tedbir ve hassasiyetin öneminin bilinmesini bu hususlarda müşterinin telefonuna kod vb.gönderilmesinin ilgili mağazalardaki personelinde sıkıntı yaşamaması ve kurumsallaşın ciddiyeti ve farkındalığını getireceği düşüncesindeyim gereğini tensiplerinize rica ederim iyi çalışmalar.

  3. morhipodan aldığım network markalı ürünleri ankara optimum mağazanıza tadilata götürdüm tadilat ücretini ödediğim taktirde yapılabileceğini söylediler neyse deyip verdim verdiğim ürünlerden bir tanesi kayıp bir haftadır konuya bir çözüm bulamadılar arıyorum mağaza açmıyor lütfen bana yardımcı olurmusunuz

  4. network afyon mağazanızdan sürekli olarak alış veriş yapmaktayım. Ama hiç memnun değilim. ürünlerinizi çok beğeniyorum ve azımsanmayacak kadar da alış veriş yapıyorum. Ama mağaza çalışanlarınız etmez. Mağaza müdürünüz dahil. Adamına göre muamele ediyorlar. Yüzünüze hiç bakmıyorlar. Siz kendi kendinize alış veriş yapıyorsunuz. yalnızca adını bilmediğim genç bir bey var o çok ilgili. O da olmasa hiç işlem yapmayacağım. Kaba davranmıyorlar ama son derece ilgisizler ve asık suratlılar. Markanıza hiç yakışmıyor bu tavırları. ayrıca Afyon daki genel kanaat bu yönde. Kimse ÖZELLİKLE MAĞAZA MÜDÜRÜ dahil kimse çalışanları firmanıza yakıştıramıyor. İlginizi bekliyoruz. Eminim mu mail den sonra daha da kötü olacak. Ama bunu size bildirmem lazımdı.
    Teşekkürler