Nine West Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Click to Comment

Nine West Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Nine West Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Telefon Numarası aşağıdadır. Nine West mağazalarından veya internet sitesinden yaptığınız alışverişlerinizle ilgili her türlü öneri, şikayet, soru ve iade işlemleriniz için Nine West bir telefon kadar uzağınızda.

Nine West Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Telefon Numarası

0850 360 5263

Nine West Müşteri Hizmetleri Mail Adresi

musterihizmetleri@ninewest.com.tr

Hazır giyim sektörünün iddialı isimlerinden bir tanesi olan Nine West markası ile iletişime geçmek için yukarıdaki telefon numarası veya mail adreslerinden yararlanabilirsiniz. Günümüzde birçok AVM’de kolayca rastlayabileceğiniz Nine West mağazaları ve Nine West internet sitesi üzerinden yapacağınız alışverişler için sizlere her türlü müşteri ilişkileri hizmeti verilecektir.

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 17 Mart 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Nine West Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Telefon Numarası (1 Yorum)

  1. NINE WEST yıllarca kaliteli, kullanışlı ve şık ürünleri var diye tercih ettiğimiz bir mağaza olmasına rağmen, son yıllarda hem ürün hem personel kalitesi düşen bir organizasyon oldu. ürünlerinde malzeme ve işçilikten kaynaklanmayan sorunlara bile çok ilgili yaklaşan marka, şimdilerde ürünün kullanımından bağımsız, malzeme ve işçilikten kaynaklanan problemlerde bile son derece ilgisiz, çözüm üretmekten, müşteri memnuniyeti temin etmekten uzak, zaman zaman saygısızlığa varan bir tutum içerisinde.Yazık gerçekten çok yazık, ürün kalitesini kaybetmenin yanında etik ve ahlaki değerleri de kaybetmişler. Bu gidişle müşteri de kaybedip hak ettiğinizi bulursunuz.