OPEL Müşteri Hizmetleri ve Şikayet Hattı Telefonu

Click to Comment

OPEL Müşteri Hizmetleri ve Şikayet Hattı Telefonu

Opel 1800’lü yılların sonundan günümüze kadar otomotiv sektöründe Alman devlerinin arasında kendisine yer bulmayı başarmış bir araba üreticisidir. Hem binek hem de ticari araçlarıyla ülkemizin yollarında sıkça görebileceğiniz Opel markası hem satış hem de teknik servis hizmeti vermektedir. Binek araçlar için 63 satış, 65 de servis noktası bulunan Opel’in ticari araçlar için de 45 satış ve 47 servis noktası Türkiye’nin her tarafına yayılmıştır.

Çok sayıda satış yapan firmanın satış veya teknik servis alanında hizmet verdiği müşterilerinin öneri ve sorunlarını gidermek adına Opel müşteri şikayet hattı olarak görülen Opel müşteri hizmetleri telefon numarası  her gün birçok müşteriye hizmet vermektedir.

OPEL Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ( Şikayet ve önerileriniz için kullanabilirsiniz.)

0232 853 2330

0232 444 67 35 ( İletişim Merkezi)

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 9 Mart 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın


OPEL Müşteri Hizmetleri ve Şikayet Hattı Telefonu (10 Yorum)

 1. 2008 Model Opel Astra sahibiyim. Aracımı sıfır olarak İzmir Yolu Neskar Otodan ( o günkü adıyla Yüce Hünkar ) satın aldım. Aracım çok güzeldi çok memnundum . Bu nedenle en ufak bir sorunda Servise yani Neskara giderdim. Servisten de 2016 yılına kadar çok memnundum . 2016 yılında aracımda soğutma suyu eksiltme sorunu oluştu . Aracım çok kullanmadığım için yaklaşık 96000 km idi . Her zamanki gibi servise yani Neskar ‘ a götürdüm. Aracımın Plakası 16 GY 652 .
  Su tankı çatlaktır dediler , değiştirin dedim , değiştirdiler . Sorun hala devam etti tekrar götürdüm .
  Soğutma sistemindeki hortumlar delinmiştir dediler , değiştirin dedim , değiştirdiler . Sorun hala devam etti tekrar götürdüm .
  Radyatör delinmiştir dediler , değiştirin dedim , değiştirdiler . Sorun hala devam etti tekrar götürdüm .
  Motorun Piston Kapaklarındaki contaları yanmıştır dediler , değiştirin dedim , değiştirdiler . 96000 de Triger kayışını bile değiştirdiler . Sorun hala devam etti tekrar götürdüm .
  Motorun Piston Kapakları iyi sıkılmamıştır dediler , gerekeni yapın dedim , yaptılar . Bugün aracım zor çalıştı , çalıştıktan sonra egsozdan su buharı atmaya başladı . Neskarı aradım garanti süreniz dolmuş bu nedenle ücrat alırız dediler ben de özel servise götürdürdüm şimdi de piston contaları yanmış su alıyor dediler . Şimdi aracım özel serviste tamir olacak mı ne olacak bilmiyorum.
  Sorunum şu :
  Opel gibi büyük bir marka neden ürününün arkasında durmuyor. Neden basit bir su eksiltme meselesini çözmek için müşteriyi adeta canından bezdiriyor.Ben hala Opel markasından memnunum ama servis sisteminden asla memnun değilim .Opel servisine verdiğim paraları da asla ve asla helal etmiyorum etmeyeceğim de . Bu şikayetimin de arkasında duracağım . Sosyal medya üzerinden bu şikayetimi paylaşacağım. Hatta Avrupadaki Genel Merkezinize de bu şikayetimi dile getireceğim. Bu Neskar benim Kaybettiğim maddi ve manevi zararı karşılamazsa hakkımı almak için her türlü hukuki yolu deneyeceğim.
  Bilginize….

 2. Sağ far ampulü degistirdim 108 tl %20 indirim yaptılar 86 tl ye değiştim bir parça şey bu kadar olurmu allahtan korkun yaa bu yüzden kimse servislere gelmiyor 100 de yüz zam yazıktır günahtır internetten fiyatlara bakıyorum 20 lira falan ben hakkimi helal etmiyorum.

 3. 2017 yılı Mart ayında almış olduğum 28 AJ 841 Plakalı Opel Mokka aracın 2018 yılı Temmuz ayı içerisinde ön panel radyo ve klima panelinin gri metalik görünümlü çerçevesi kavlayarak dökülme yapmaya başladı. Bu hususu Ordu Opel Servisi Ateş Aş’ye bizzat giderek şikayetimi bildirdim. İlgili bayiniz araçtaki hasarın görüntülerini alarak Merkeze ilettiler fakat bu hasarın garanti kapsamında olmadığı yönünde bilgilendirme yapılarak uğradığım zarar giderilmemiştir. Bunun üzerine telefonla Opel Müşteri Hizmetlerine ait 0212 375 5789 nolu numarayı arayarak durumu bildirdim, bir gün sonra verilen cevapta bu hasarın garanti kapsamında olmadığı belirtilmiştir. Gerek Ordu bayiniz gerekse de müşteri hizmetlerinizce imalattan kaynaklı hasarın giderilmesine yönelik talebimin kabul edilmemesi Tüketici Hakları Yasası, Borçlar Kanununun ilgili Hükümleri ve satın aldığım aracın garanti sözleşmesi şartlarına aykırılık teşkil etmektedir. (Kullandığım araç 21200 km dedir).
  İlgili zarar imalattan kaynaklı bir hasar olup, sıfır olarak alınmış bir aracın imalattan kaynaklı her türlü hasarı Tüketici Hakları Yasası ve garanti sözleşmesi gereği garanti kapsamında olup giderilmesi gerekmektedir.
  Aracımda oluşan bu hasarın biran önce giderilmesini, giderilmemesi halinde yasal yollara başvurulacağını bilgilerinize sunarım. 13.07.2018

 4. Öncelikle MERHABA BEN 1998 YILINDAN BERİ OPEL ARAC BİNİYORUM MENMUN OLMASAM BUZAMANAKADAR OPEL ARAC BİNMEZDİM HERHALDE . ANCAK BUNDAN BİR SEN ÖNCE MOOKA MARKA OPEL VARDI GARANTİLİ ARACTI ERZURUMDA BULUNA OPEL YETKİLİ SERVİSE ARKA DİSKLERDEN SES GELDİĞİ İÇİN GİTTİM ORDA ÇALIŞAN VE GARANTİDEN SORUMLU FATMA İSMİNDE BİR ELAMANINIZA YÖNLENDİRDİLER FATMA HANIM KAYIT AÇTI ARACA USTA GELDİ BAKTI FATMA HANIMLA BİRLİKEA BAKTILAR BU MODELERDE HEP OLUYOR DEDİLER GARATİDEN DEĞİŞSEKTE YİNE AYNI SESİ YAPAR DEDİLER VE BENİ GÖNDERDİLER BEN DE GİTTİM DIŞARDA BAŞKA USTALARA YAPTIRDIM DİSKLERDEKİ SES GİDERİLDİ. YANİ ARAC GARANTİLİ OLMASINA RAĞMEN İLGİLENMEDEN BENİ SERVİSTEN GÖNDERDİLER DAHA SONRA MOOKA ARACIMI SATIM
  OPELDEN BAŞKA ARAÇ BİNEMEDİĞİM İÇİN 2017 MODEL OPEL İNSİGNA KAYIN VALİDEM ÜZERİNE ALDIM BUNDAN BİR AY ÖNCE YOLDA GELİRKEN KÖPEK YANDAN GELİP SOL ÖN TEKER ÇARPTI ÇARPMANIN ETKİSİ İLE TANPONUN SOL ÖN KÖŞEDE ÇATLAMA OLDU SİS LAMBASI VE SİS ÇERÇEVESİ KIRILDI BENDE BUNLARI ALIP CEBİMDEN DIŞARDA BİR USTAYA YAPTIRDIM TAMPONUN CATLAK YERİNİDE TAMİR ETTİRİP BOYATTIM HİÇ BİR SORUN YOKTU BUNDAN İKİ GÜN ÖNCE PARK YARDIMCI ARIZASI VERDİ ARAÇ GARANTİLİ OLDUĞU İÇİN YETKİLİ SERVİSE GİTTİM YUKARDA BAHSETİĞİM GİBİ BENİ YİNE GARANTİDEN SORUMLU FATMA HANIMA YÖNLENRDİRDİLER FATMA HANIMA DURUMU İZAH ETİM ODA KAYIT AÇTI ARACI ALDILAR YARIM SAAT SONRA BU ARAC ÇARPMADAN DOLAYI PARK SANSÖRU BOZULMUŞ BENDE DEDİMKİ KAZADAN ÇOK SONRA BU ARIZAYI VERDİ YAPACAGIMIZ BİR ŞEY YOK DEDİ VE GARANTİDEN DEĞİŞMEZ ARACI MAKİNAYA BAĞLATI NE YAPTILAR BİLMİYORUM PARK SANSÖRU SERVİSTE ÇALİŞTI ANÇAK EVE GELDİM SANSÖR TEKRAR AYNI ARIZAYI VERDİ. ŞİMDİ BEN SİZE SORUYORUM 180.000 BİN LİRALIK ARAÇ ALACAKSIN SERVİSE GİDECEKSİN 300 BİNLİRALIK PARÇA GARANTİDEN DEĞİŞMEYECEK VE MAĞDUR OLACAKSIN SİZ OLSANIZ BENİM YERİMDE BU KADAR PAHALI BİR ARAC BİNİP SERVİSTE SİZİ MAĞDUR ETSE BİRDAHA OPEL BİNERMİSİNİZ TAKTİRİNİ SİZE BIRAKIP BU FATMA İSİMLİ ELAMANINIZ SİZİN TALİMATINIZLAMİ YOKSA KENDİ TASARRUFUYLAMI BUNLARI YAPIYOR SAYGILARIMLA umarım en kısa zamanda bilgilendirirsiniz.
  UĞUR GÜRBÜZ.

 5. Manisa Çözel Otomotiv Tic.Ltd.Şti.nden Opel araç satın aldım, araç bedelini firmanın banka hesaplarına 07 Şubat 2018 tarihinde yatırdım adıma fatura kesildi bende trafik sigortasını yaptırdım ve trafikten plaka ayırarak işlettirdim ve Çözel opeli arayarak plakam bu dedim ve işlemlerin bu plaka üzerinden yapılarak ruhsatın çıkarılması ve arabamın tarafıma teslim edilmesini istedim.Ancak 08 Şubat 2018 tarihinden bu güne kadar müteaddit defalar telefon açtığım halde halen plaka işini çözüp arabamı teslim etmediler. Çözeli aradığım zaman bana şöyel diyorlar, sisteme girelim bakalım fakat sonuç yok, yine ben onları arıyorum bilgi istiyorum anı cevap trafik bilgilerinizi sisteme girmemiş diyorlar,Oysa ben trafık tescil şubesini arayorum onlarda size ve plakaya ait tüm bilgileri sisteme tanımladık diyorlar ve ben yine çözeli arıyorum bilgi istiyorum halen aynı cevap sisteme girilmemiş deniyor.Bende sistemde tıkanıklık olabilir ara ara deneyin diyorum fakat hiç bir netice alamıyorum.Ben bu durumu Çözelin ilgisizliğine bağlıyorum.Bir haftadır arabamı alamadım ve mağdur durumdayım bana yardımcı olursanız çok memnun olurum.Saygılarımla Umut Yener YILDIRIM 14.02.2018

 6. Opel arabanızmı var derdiniz var sıfır km aldigim j kasa aracımın arka stoplarin iç lensleri kırılmış servisle görüştüm yarı fiyatını karsilayacaklarinı söylediler kabul etmedim daha sonra tel açıp ücret almadan değişim yapacaklarını söylediler değişim yapılınca stoplarin tekinin ücretini aldılar tam 500 tl bir daha opel araç almakmi tövbe opel araç almadan şikayetleri hepsini okuyun arkadaşlar yazıklar olsun diyorum başka da birşey demiyorum.

 7. 4 temmuzda opelcrosland satin aldim.arka gorus camerasida satin aldim.1 ay icinde gelir dediler 3 ay oldu gelmedi.hatta o kadar rica ettigim halde ne zaman gelcegi konusunda geri dinen olmadi..tercihim opel arac ama asla opel ordu atesler olmayacak..bole bir servise goz yuman opel. Firmasina yakismadi..

 8. Opel aldim aldigima pisman ettiler boyada sorun Seri numarada sorun saymakla bitmiyor ‘ve hala sorunlarim giderilmedi o yetmezmis gibi hala ceza yiyormm fabrika hatalari yuzunden

 9. Opel Oyak’a Topkapı cevızlıbag bayısıne bakım için verdım .bakım masrafları 3.500 çıkarttılar tamam dedım ama güç bır sözleşme imzalamadım .eve gıttım evdekiler çok deyıp kabul etmedıler .bende tamam yarın aracı alıp gelirim dedım .ancak Opel bayısı aracımı vermıyorlar.parca sıparısı verılmıs ondan dıyorlardı .bu konuda ne yapabılirim

 10. opel korsa aracımı 45,000 km bakımı için istanbul avcılar şubenize bıraktım bana kanpanyadan yararlanıyorsunuz söylediler bende fiyatı kabul ettim daha sonra ön dikslerin bittiğini söylediler bende fiyat istedim bana 500 ile 600 arası olur dediler bende bakım dahil 1050.00 dediler bende yapın dedim malesef 1200.00 lira gibi bir ücret alındı hayatımda bütün araçlarımı sizin firmanızdan aldım birde personel çok lakait davranıyorlar ilk defa böyle bir olayla karşılaştım hiç memnun kalmadım böyle bir kuruma hiç yakışmadığını bilgilerinize sunarım bir daha asla o servisinize gitmicem