Oppo Enco Buds Kulaklık Özellikleri Nelerdir? Oppo Enco Buds İnceleme

Click to Comment

Oppo Enco Buds Kulaklık Özellikleri Nelerdir? Oppo Enco Buds İnceleme

 

Oppo, Oppo Enco Buds TWS kulaklıklarla Enco kablosuz kulaklık portföyünü yeniledi. TWS kulaklıklar, Samsung Galaxy Buds’a benziyor ve kulak içi bir tasarıma sahip olmasıyla öne çıkıyor.  Müşteriler ayrıca Oppo web sitesi ve çevrimdışı kanallar aracılığıyla TWS kulaklıkları satın alabilecekler.

Oppo Enco Buds Özellikleri

Oppo, Oppo Enco Buds’ı ilk olarak Nisan ayında Tayland’da piyasaya sürmüştü ve diğer ülkedeki tasarımları da aynı özellikleri paylaşabilir. Kulaklıklar, ağır bas için 8 mm dinamik sürücülerle birlikte gelir ve 20KHz’e kadar frekans yanıt aralığı sunar. Oppo Enco X’in aksine, aktif gürültü iptali (ANC) yoktur. Ancak kullanıcılar telefon görüşmeleri sırasında net ses için “akıllı arama gürültü iptali”nin keyfini çıkarabilirler.

Oppo Enco Buds inceleme
Oppo Enco Buds

TWS kulaklıklar ayrıca 80 ms gecikme süresine sahip düşük gecikmeli bir oyun modu ile birlikte gelir. Üç dokunuş hareketiyle etkinleştirilir. Oppo Enco kulaklıklar, Bluetooth v5.2 bağlantısıyla hem Android hem de iOS çalıştıran telefonlarla çalışabilir. Kulaklıklar, AAC ve SBC kodeklerini destekler. Her kulaklık, 50 ile altı saat pil sağlamak için 40 mAh pil içerir.

24 Saat Şarj Özelliği ile Kesintisiz Deneyim

Şarj kutusu, şarj başına toplam 24 saat pil ömrü sağlamak için 400mAh pil taşır.Kulaklık, kulaklıklarla aynı rengi benimser ve şarj için bir USB Type-C bağlantı noktasına sahiptir.Diğer özellikler arasında toz ve IP54 sertifikası yer alır. Su geçirmezlik ve 10 metrelik bağlantı aralığı sunan kulaklıkar şu anda tek bir beyaz renk seçeneğiyle mevcut olduğu görülüyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 20 Haziran 2022

Konu hakkında yorumunuzu yazın