Oppo Enco Buds TW İncelemesi: Özellikleri, Avantajları Nelerdir?

Click to Comment

Oppo Enco Buds TW İncelemesi: Özellikleri, Avantajları Nelerdir?

 

Oppo, Oppo Enco Buds TWS kulaklıkların piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Yeni kulaklıklar, halihazırda Oppo Enco W51, Enco W11, Enco X ve daha fazlasını içeren ülkelerde şirketin Enco portföyünü yenileyecek. Şirket ayrıca sosyal medya kanallarında yeni ses ürününü beyaz renkli bir kaplamayla anlatan bir tanıtım afişi paylaştı. Oppo Encho Buds, kulak içi tasarımıyla Samsung Galaxy Buds’a benziyor ve Oppo, kulaklıkların şarj kutusuyla birlikte toplam 24 saate kadar çalma süresi sağlayacağını söylüyor.

Oppo Enco Buds TWS Özellikleri Nelerdir?

Oppo, Oppo Enco Buds’ı ilk olarak bu yıl Nisan ayında Tayland’da piyasaya sürmüştü ve muhtemelen bu model de diğerleri ile aynı özellikleri paylaşacak. Kulaklıklar, ağır bas için 8 mm dinamik sürücülerle birlikte gelir ve 20KHz’e kadar frekans yanıt aralığı sunar. Oppo Enco X’in aksine, aktif gürültü iptali (ANC) yoktur, ancak kullanıcılar telefon görüşmeleri sırasında net ses için “akıllı arama gürültü iptali”nin keyfini çıkarabilirler. TWS kulaklıklar ayrıca 80 ms gecikmeli düşük gecikmeli bir oyun modu ile birlikte gelir. Üçlü dokunma hareketiyle etkinleştirilir. Oppo Enco kulakiçi kulaklıklar, Bluetooth v5.2 bağlantısına sahip hem Android hem de iOS çalıştıran telefonlarla çalışabilir. Kulakiçi kulaklıklar, AAC ve SBC kodeklerini destekler.

Oppo enco buds avantaj
Oppo Enco Buds

Oppo Enco Buds TWS Avantajları

Her kulaklık, yüzde 50 hacimle altı saatlik pil sağlamak için 40 mAh pil içerir. Şarj kutusu, şarj başına toplam 24 saatlik pil ömrü sağlamak için 400 mAh pil taşır. Kılıf, kulaklıklarla aynı rengi benimsiyor ve şarj için bir USB Type-C bağlantı noktasına sahip. Diğer özellikler arasında toza ve suya dayanıklılık için IP54 sertifikası ve 10 metrelik bağlantı aralığı bulunur. Oppo Enco Kulaklıklar Tayland’da iki renkte piyasaya sürüldü – Beyaz ve Mavi. Görünüşe göre yeni TWS kulaklıklar bütçe segmentine girecek ve şirket Noise, Xiaomi ve boA’ya rakip olmayı umuyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 10 Mart 2022

Konu hakkında yorumunuzu yazın