Organik Ürün Satış Siteleri

Click to Comment

Organik Ürün Satış Siteleri

Günümüzde popüler hale gelen, doğal ve organik ürün tüketim alışkanlığı giderek artmaktadır. Sağlıklı ve doğal beslenme bilincinin artış göstermesi ile sağlıklı ve sürdürülebilir bir gelecek kılmayı hedefleyen tüketiciler organik online pazaryeri arayışı içerisine giriyorlar.
Sürdürülebilir bir gelecek oluşturmayı hedefleyen organik online pazaryerleri ile geleceğini ve yediğini önemseyen tüketiciler, organik ürün satış sitelerinde buluşuyorlar.

 

Doğal, organik ve sağlıklı ürün satışı yapan, organik ürün satış siteleri gün geçtikçe artmaktadır. Bu siteler ürünlerini özenle seçip, paketleyip ve tam kontrollerden geçirerek, soğutmalı araçlarla kapıya kadar servis hizmeti sağlıyor.

Organik tarım yapan üreticilerin ve gıda mühendislerinin kontrolleri ile ürün seçimi yapılıyor. Böylece içeriğinde ne barındırdığını bilmeden yediğimiz paketlenmiş ürünlerin yerini, içeriği apaçık belli olan, katkısız, ilaçsız ürünler alıyor.

organik ürünler
organik ürün pazaryeri

Temiz ve organik tarım yapan, yerli üreticiyi destekleyerek üretilen çeşitli ürünlerin yer aldığı başarılı bir organik ürün satış sitesi olan Tarladayiz.com bu sitelerden birisidir.

Tarım Bakanlığı’ndan Onaylı Ürünler

Sürdürülebilir tarımı, yaşam felsefesi haline getiren çiftçiler ile geleceğini ve yediğini önemseyen tüketicilerin bir araya geldiği Tarladayiz.com, ürünlerinin organik ve katkısız olmasının yanı sıra sıfır atık ile paketleme yapıyor. Tarım bakanlığı onaylı olan Tarladayiz.com, kullanıcılarının güvenini boşa çıkarmıyor. Organik ürünlerin satışının olduğu bu sitede organik fındık unu ve mikro yeşillik satışı da gerçekleşmektedir.

Yenilebilir Tohum: Mikro Yeşillik

Tarladayiz.com ‘dan satın alabileceğiniz mikro yeşillikler ile bahçenizde ya da saksınızda sağlıklı yeşillikler elde edebilirsiniz. Mikro yeşiller, antioksidan deposu oldukları gibi içerdikleri E vitamini ve C vitamini ile de çok fazla fayda sağlıyor. Mikro yeşillik satın alarak, sebze üretmek için geliştirilen bu projeye de katkı sağlayabilirsiniz. Mikro yeşillik ile ev bahçeciliğini geliştirebilirsiniz. Böylece çocukların toprak ile tanışmasına da vesile olabilirsiniz. Mikro yeşillik tohumları, çeşitli tohumlardan yetişen yenilebilir tohumlardır.

Glüten Hassasiyeti Bulunanlara Müjde!

Diğer taraftan çölyak hastaları için büyük bir nimet diyebileceğimiz, fındık ununu da Tarladayiz.com ‘dan sipariş edebilirsiniz. Beyaz una göre daha fazla besleyici değere sahip olan fındık unu, aromalı bir un türüdür. Kavrulmamış çiğ fındıkların öğütülmesi ile meydana gelen fındık unu glüten içermeyen bir yapıya sahiptir. Glüten hassasiyeti bulunan kişiler ile çölyak hastalığına sahip olan kişiler için uygun bir kullanıma sahiptir. Katkı maddesi ve koruyucu içermeyen fındık unu, vegan özelliğine de uygun bir üründür. Fındık unu siparişi ile bitkisel protein kaynağına sahip olabilirsiniz.

Fındık unu, mikro yeşillikler ve çok daha fazla sağlıklı, organik ürünler için Tarladayiz.com ‘a bakabilirsiniz.

Değerli yorumlarınız ile deneyimlerinizi bizlerle paylaşabilir, merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. 🙂

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 24 Haziran 2021

Konu hakkında yorumunuzu yazın