Özdilek Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Click to Comment

Özdilek Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

1971 yılında faaliyete başlayan Özdilek Holding, 50. Yılına doğru emin adımlarla ilerlemektedir. Ülkemizde birçok farklı sektörde boy gösteren şirketin telefon numarası, iletişim adresleri aşağıda verilmiştir.

Özdilek Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

444 44 16 AKILLI TELEFONLARINIZDAN NUMARAYA DOKUNARAK ARAYABİLİRSİNİZ.

Müşteri en iyi müfettiştir sloganı ile hareket eden firma için olumlu veya olumsuz yorumlarınızı aşağıda ki alandan yapabilirsiniz. Bu yorumlar bizim için ve diğer ziyaretçilerimiz için çok önemlidir.

Yenilikçi bakış açısı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan firma günden güne sürekli olarak büyümekte ve faaliyette bulunduğu alanlarda lider bir marka olmaya çalışmaktadır.

Sağlık, Perakende sektörü, Enerji, Gıda, Restoran, Sinema ve Turizm gibi birçok sektörde bulunan firma inşaat, e-ticaret ve sigortacılık faaliyetlerinde de bulunmaktadır. Firmanın yılda 70 milyondan fazla ziyaretçisi olmaktadır.

Perakende Sektörü

Özdilek Holding, 1967 yılında Bursa’nın meşhur Kapalı Çarşısında 30 m2’lik ufak bir dükkan olarak perakende sektörüne adım atmış ve bugün itibari ile 14 alışveriş merkezi, 6 hipermarket ve birçok AVM’nin yanında 147 adet de tekstil mağazasına sahiptir.

Özdilek, ev tekstili ürünlerinde uzman bir firma haline gelmiş ve her yıl özellikle yurt dışından gelen ziyaretçilere hizmet vermektedir. Yurt içinde 800, yurt dışında ise çok sayıda satış noktasına sahip olan firma tekstil noktasında ülkemizde ki en önemli ihracatçı konumundadır.

Üretim Faaliyetleri

1971 yılında sadece 2 dokuma tezgahı ve 5 personelle işe başlayan firma yılda 10 ton havlu üretmekteydi. Bugün ise sadece Bursa’da 122.000 metrekare kapalı alanda üretim yapan firma 10.000 ton havlu ve bornoz üretimi yapmaktadır.

Türkiye’nin önde gelen havlu ve bornoz üreticilerinden olan Özdilek Avrupa, Kuzey Amerika ve Ortadoğu’da bu alanda ki en büyük ihracatçı konumundadır.

İthalat ve İhracat Faaliyetleri

Firma bugün itibariyle ABD ve Almanya başta olmak üzere her yıl gerçekleştirmiş olduğu satışlardan 30 milyon dolardan fazla ciro elde etmektedir. Kuruluşundan itibaren ABD’ye 750 milyon dolardan fazla ürün satan Özdilek, 2007 yılında Almanya’da kurulan Tex Idea firmasının da %47 oranında ki hissesine sahiptir.

Sahip olduğu firma ile birlikte Almanya pazarına daha rahat nüfus eden Özdilek, bu firma sayesinde 50 milyon £ kar elde etmektedir.

Bu yazımızda Özdilek firmasının tarihçesi, faaliyetleri ve iletişim kurmak için kullanabileceğiniz telefon numarası paylaşılmıştır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 29 Ağustos 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın