Petlas Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Click to Comment

Petlas Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Lassa Şirket Bilgileri

Askeri amaçlı lastik üretme amacıyla 1976 yılında kurulan Petlas, ülkemizin önde gelen sanayi kuruluşları arasında yer alıyor. Petlas, 365.000 m²’lik alan üzerine kurulu olan Petlas fabrikası, 4.000 çalışanı ve geniş ürün yelpazesi ile Türkiye sanayisi için önem taşıyan firmalardan birisi. Lastik teknolojisini kendisi geliştiren ve ülkemizin ilk uçak lastiğini üreten firma aynı zamanda, ilk radyal traktör lastiği, 18 inç üzeri ilk lastik, ilk “Y” hız sınıfı yüksek performans sunan binek lastik ve ilk run-flat binek lastiği üreten firma özelliği taşıyor. Ülkemizde dışa bağımlılığı ortadan kaldırma gibi önemli bir vizyon  edinen marka, uçak, askeri, zirai, hafif ticari, iş makinesi ve binek otomobil lastiklerini de içerek 2.500’den fazla ürün grubu ile faaliyet gösteriyor.

100’ün üzerinde ülkeye satış yapan Petlas, hem ürün kalitesi hem de satış sonrası hizmetleri ile sektöründe adından bahsettirmeyi başarıyor. Petlas müşterileri veya müşterisi olmayanlar, bilgi alma amacıyla, şikayet amacıyla, öneri amacıyla ve teşekkür gibi farklı amaçlarla Petlas Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası’na ihtiyaç duyabiliyor. Yazımızın devamında Petlas İletişim Telefon Numarası, Petlas Merkez Telefon Numarası, Petlas Fabrika Telefon Numarası, Petlas Teknik Servis Telefon Numarası ve Petlas Adres bilgilerini açıklayacağız.

Petlas Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve İletişim Bilgileri

Firmanın ürünleri hakkında bilgi edinmek, öneri ve şikayetleriniz iletmek, bayilik konusunda bilgi almak, satış ve servis hakkında bilgi almak için ulaşabileceğiniz iletişim bilgileri şu şekildedir:

Petlas Merkez (Satış, Pazarlama ve Bayilik Konuları için)

 • Petlas Merkez Telefon Numarası: 0312 309 30 30
 • Petlas Merkez Fax Numarası: 0312 312 28 96
 • Petlas Merkez Adres: Ako Kule Söğütözü Mahallesi 2178. Cad. No: 6 Çankaya/ANKARA

Petlas Fabrika (Üretim, Lojistik, vb. Konular için)

 • Petlas Fabrika Telefon Numarası: 0386 252 65 50
 • Petlas Fabrika Fax Numarası: 0386 252 65 70
 • Petlas Fabrika Adres: Kındam Mah. Ankara-Kayseri Cad. No:2/1 KIRŞEHİR

Petlas İletişim Formu ve Petlas Bayilik Başvuru Formu

 • Müşteri Hizmetleri ve Teknik Servis
 • Öneri, İstek ve Talep
 • Teşekkür
 • Yol Yardım
 • Kampanya
 • Bayi Başvuru

Gibi konularda iletişim formu göndermek için Petlas’ın resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Anasayfada yer alan “İletişim” bölümü altından form doldurarak, iletmek istediğiniz mesajı gönderebilirsiniz. Bu form için istenen bilgiler şu şekildedir: Konu Başlığı (yukarıda yazan maddelerden birisi), Adınız ve Soyadınız, e-mail, telefon.

Bu bilgileri girdikten sonra ekran görünen güvenlik kodunu yan kısımda bulunan kutucuğa girerek oluşturduğunuz formu gönderebilirsiniz. Eğer Petlas Bayilik Başvuru Formu‘na ulaşmak istiyorsanız, yine bu sayfada sağ kısımda bulunan “Petlas Bayilik Başvuru Formu” yazan bölüme tıklamalısınız. Bu bölümde istenen bilgiler ise şu şekildedir: Firma Adı, Yetkili Kişi, Telefon, Fax, Vergi Dairesi, Vergi Hesap No, Faaliyet Alanı, Ad, Soyad ve E-Mail.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 24 Şubat 2019

Konu hakkında yorumunuzu yazın