Pınar Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve İletişim Adresleri

Click to Comment

Pınar Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve İletişim Adresleri

1973 yılında kurulan ve ülkemizin gıda alanında ki en büyük şirketlerinden birisi olan Pınar, kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutan ve farklı müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için çalışan bir firmadır. Pınar firması ile herhangi bir şikayet veya memnuniyet noktasında iletişime geçmek için aşağıda telefon adresi bulunmaktadır.

Pınar Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

444 76 27 AKILLI TELEFONLARINIZDAN NUMARAYA DOKUNARAK ARAYABİLİRSİNİZ.

Müşteri en iyi müfettiştir sloganı ile hareket eden firma için olumlu veya olumsuz yorumlarınızı aşağıda ki alandan yapabilirsiniz. Bu yorumlar bizim için ve diğer ziyaretçilerimiz için çok önemlidir.

Yaşar holding, Pınar süt, Pınar Et, Yem Besicilik, Pınar su ve Pınar Foods gibi şirketlere sahip olan firmanın 5000 den fazla aktif çalışanı bulunmaktadır. Ülkemizin gıda alanında kendini sürekli olarak yenilemesi ve artan teknoloji kullanımından dolayı markalaşma noktasında lider olan Pınar’ın misyonu ise Pınar adını kullanarak birçok sektörde başarılı bir şekilde hizmet vermektir.

Yaşam Pınarı sloganı ile hareket eden firma ülkemizin insanına hak ettiği gıda kalitesini sunmayı kendine misyon olarak edinmiştir. Sağlık, Lezzet ve Yenilik sloganlarını sık sık kullanan Pınar, Bölgesel Güç olma yolunda hızlı bir şekilde hareket etmekte ve Ortadoğu, Almanya ve Türkii Cumhuriyetler, gıda konusunda Pınar ürünlerine güvenmektedir.

İlk sağlıklı ve uzun ömürlü sütü, mayonezi, krem peyniri ve dondurulmuş et ürünlerini üreten firma geniş ürün yelpazesi ile sektörde hizmet vermekte ve ilk geri dönüşümsüz ambalajlı suyu da Türk halkına sunmuştur.

Et sektöründe de Pınar Et firması ile ilerleyen firma, Türk etinin dünyaya tanıtılmasında ki en önemli firmaların başında gelmektedir ve Turquality projesinde yer alarak ülkemizin ürünlerini yurt dışında boy göstermesinde yardımcı olmaktadır.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 29 Ağustos 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın