Prima Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve İletişim Bilgileri

Click to Comment

Prima Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve İletişim Bilgileri

Tek kullanımlık çocuk bezleri sektörünün öncülerinden olan Prima, Procter & Gamble firmasında çalışan, kimya mühendisi Victor Mills tarafından 1950 yılında kuruldu. Ülkemizde ise 1986 yılından beri hizmet veriyor. Neredeyse 70 yıldır onlarca farklı ülkede pazarlanan tek kullanımlık bebek bezi Prima markası, kurucusunun torunları için bir ürün geliştirmeye çalışması sonucunda ortaya çıktı. Her geçen dönem yeni özellikler sunularak üretildi. Günümüzde üretimi yapılan bebek bezleri nefes alabilen, ıslaklığı belirli bir yüzeye yayabilen ve bebek açısından oldukça rahat kullanılabilen bir ürün haline geldi. Şuanda ıslak havlu ve bebek bezi ürünleriyle oldukça beğeni toplayan firma ile çeşitli kanalları kullanarak iletişime geçebilirsiniz. Yazımızın devamında Prima Müşteri Hizmetleri Telefon Numarasını, Prima’ya mail atmanız için kullanabileceğiniz kanalı, web sitesi aracılığı ile ne tür hizmetleri edinebileceğinizi açıklayacağız.

Prima Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kendilerini, pediatristlerin 1 numaralı tercihi olarak nitelendiren Prima markası’na ulaşabileceğiniz telefon numarası:

  • Prima Müşteri Hizmetleri (Tüketici İlişkileri) Telefon Numarası: 08502200911
  • Prima Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: Hafta içi 08:45 – 16:45
  • Prima Müşteri Hizmetleri Adres: İçerenköy Mah. Askent Sokak Kosifler İş Merkezi No:3 Ataşehir/İSTANBUL
  • Prima Müşteri Hizmetleri Merkez Telefon Numarası: 08002616365

Prima’ya Mail Gönderme ve İletişim Formu

Müşterilerinin öneri, soru, görüş ve şikayetlerini dikkate alan, memnuniyet odaklı hizmet veren bir marka olan Prima’ya web sitesindeki form aracılığı ile de ulaşmanız mümkün. Prima’ya mail göndermek için bu formu doldurmalısınız. Resmi web sitesine giriş yaptıktan sonra yukarıdaki bölümden “Bize Ulaşın” yazısına tıklayarak müşteri hizmetleri bilgilerini görüntüleyebilirsiniz. Karşınıza çıkan telefon ve e-mail seçeneklerinden birisine tıklayarak hangi kanaldan ulaşacağınızı seçebilirsiniz. E-mail kısmına giriş yaptıktan sonra karşınıza sizden onay isteyen bir bölüm çıkacaktır. Burayı  onaylandıktan sonra ekrana mail atma nedeninizi (yorum iletme, soru sorma, ürün bulunma durumu ve nereden satın alabileceğiniz, sorun bildirme, örnekler, sponsorluk, kuponlar, kişisel verileriniz ve promosyonlar) girdikten sonra isminiz, soy isminiz ve e-posta bilgilerinizle birlikte; açıklamanızı belirtmelisiniz. Prima Tüketici Danışmanlığı, açıklamanızı okuduktan sonra, mail olarak (e-posta gönderme sayfasında belirttiğiniz mail adresine) size dönüş yapacaktır.

Prima Ürünleri

Prima markası, şu kategoride ürünler sunuyor:

  • Yenidoğan Bebek Bezleri (0 -3 ay arası)
  • Bebek Bezleri (3 – 12 ay arası)
  • Çocuk Bezleri (12 ay ve üzeri)
  • Islah Havlu

Web sitesi aracılığı ile Prima bebek bezi kullanma talimatlarını inceleyebilirsiniz. Bu sayfa aracılığı ile Prima bebek bezi nasıl çalışır, Prima külot bez nasıl çalışır, Prima ıslak havlu nasıl çalışır, gibi konulara da erişebilirsiniz. Ayrıca Prima Güvenlik Taahhüdü, Prima Bebek Bezi’ne ait bazı tarafsız testler ve uzman görüşlerine de erişebilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 18 Şubat 2019

Konu hakkında yorumunuzu yazın