QNB Finansbank EnPara Müşteri Hizmetleri

Click to Comment

QNB Finansbank EnPara Müşteri Hizmetleri

Enpara.com uygulaması, QNB Finansbank’a bağlı olarak hizmet veren ve Türkiye’de birçok ilke imza atan bir bankacılık sistemidir. Birçok kişi tarafından kullanılan bu uygulamanın müşteri hizmetlerine ulaşabilir, telefon numarası ile şikayet veya sorun olması halinde destek alabilirsiniz.

Enpara Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0 (850) 222 36 63 AKILLI TELEFONLARINIZDAN NUMARAYA DOKUNARAK ARAYABİLİRSİNİZ.

Enpara hizmeti hakkında bilgi almak için veya uygulama hakkında ki görüşlerinizi paylaşmak için aşağıda ki formu kullanabilirsiniz.

Enpara, Dijital Bankacılık konusunda ki en iyi hizmet veren uygulamalardan birisidir. 2012 yılında QNB Finansbank tarafından hayata geçirilen uygulamayı bugün itibariyle yüz binlerce insan kullanmaktadır.

EFT/Havale ve işletim ücreti almayan bu uygulamanın bu ücretler konusunda bir süre limiti bulunmamaktadır. Birçok kişi bu tarz ücretlerin olmadığı için Enpara uygulamasını tercih etmekte.

Diğer yandan, birikim yapmak isteyen veya yatırım yapmak isteyen kullanıcılar için mevduat faizleri de diğer bankalara göre oldukça yüksek. Nakit ihtiyacı olan müşteriler için ise kredi faizleri gayet makul durumda.

Enpara’nın bu hizmeti bu şekilde sağlamasının sebebi bu uygulama için bir hizmet binasının veya şubesinin olmamasıdır. Bu yüzden kira, elektrik, su, doğal gaz, temizlik ve kağıt gibi masraflar olmadığı için Enpara, müşterilerine gereksiz masraflar çıkarmamaktadır.

Enpara uygulamasını birçok İnternet kullanıcı veya freelancer olarak iş yapan kişiler kullanmaktadır çünkü bu kişiler düşük tutarlarda işlemler yapmaktadır. Düşük tutarlarda ki işlemler için EFT ve Havale gibi ücretlerin olmaması ise bankayı tercih edilebilir yapmaktadır.

Kartınızın kaybolması, şifre talebi, kredi talebi veya herhangi bir şikayet olması durumunda yukarıda ki telefon numarasını arayabilirsiniz. Diğer yandan mail ile iletişim kurmak için; cozum@enpara.com adresini kullanabilirsiniz.

Enpara’nın şubesi olmasa da tüm QNB Finansbank şubelerinden hizmet alabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 30 Ağustos 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın