Realme 4K Google TV Stick Piyasaya Çıkıyor!

Click to Comment

Realme 4K Google TV Stick Piyasaya Çıkıyor!

Realme, TV izleme deneyiminizi yükseltmek için yeni bir Realme 4K Google TV Stick başlatmayı planlıyor. Cihaz, yaklaşmakta olan Big Billion Days Sale için kurulmuş bir Flipkart mikro sitesinde tespit edildi. Görünüşe göre Realme 4K Google TV Stick, “yakında”, muhtemelen bu ayın sonunda başlayacak olan satış etkinliği sırasında başlayacak. Mikro site, Amazon Fire TV Stick’e benzeyen tasarımı da ortaya koyuyor. Eski düz ekranlarda bile akıllı TV benzeri bir deneyimin keyfini çıkarmak için TV’nin HDMI bağlantı noktasına takılı Realme henüz resmi olarak bilgi paylaşmıyor ve şirket Hindistan’da zaten bir sürü uygun fiyatlı akıllı TV satıyor.

 

Eklenti akış cihazları, eski TV’yi yükseltmeyi planlamıyorsanız kullanışlıdır. Bunlar nispeten daha ucuzdur ve gelişmiş görüntü ve ses kalitesi, OTT platformlarına erişim, ekran yansıtma ve daha fazlası gibi birçok özellik sunar. Adından da anlaşılacağı gibi, Realme 4K Google TV Stick, ultra HD çözünürlükte görüntü kalitesini destekleyecek, ancak TV modeline, standart HD (720p) çözünürlüğün üzerindeki içeriği destekleyip desteklemediğine de bağlı. Flipkart mikro sitesindeki görüntüye göre, Realme 4K Google TV Stick, varyasyonları bulunan Amazon Fire TV çubuğundan ilham alıyor. HD akışını destekleyen Amazon Fire TV Stick (3. nesil), Hindistan’da 3.999 Rs maliyeti, eski Alexa uzaktan kumandalı 4K Fire TV Stick ise 5.999 Rs fiyat etiketi taşıyor. Amazon kısa süre önce en gelişmiş Amazon Fire TV Stick 4K Max akış cihazını yeni Alexa Voice Remote ve Wi-Fi 6 desteği ile 6,499 Rs’de piyasaya sürdü.

Realme 4K Google TV Stick

Realme 4K Google TV Stick’in en azından çift bantlı Wi-Fi, Bluetooth’u desteklemesini ve Google TV arayüzünü geleneksel Android TV işletim sistemi üzerinden çalıştırmasını bekleyebiliriz. Fark, daha sezgisel kullanıcı arayüzü ve uygulamaya özel içerik önerileri olacaktır. Yeni Realme 4K Google TV Stick, Hindistan’da eşit derecede popüler olan Xiaomi akış cihazlarına da rakip olacak. Şirket, rakiplerine üstünlük sağlamak için 5.000 Rs’nin altında fiyatlandırabilir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 24 Kasım 2021

Konu hakkında yorumunuzu yazın