Realme Buds Air 2 Closer Gold Kulaklık İnceleme: Özellikleri, Pil Ömrü, Fiyat

Click to Comment

Realme Buds Air 2 Closer Gold Kulaklık İnceleme: Özellikleri, Pil Ömrü, Fiyat

 

Realme Buds Air 2 TWs kulaklıkları  yeni bir Closer Gold seçeneği ile öne çıkıyor. Yeni renk çeşidi, kulaklıkların siyah ve beyaz seçeneklerinin yanında yer alacak. Renk değişikliği dışında Realme Buds Air 2, mevcut modellerle aynı özellikleri taşıyor. Temel özellikler arasında aktif gürültü iptali, 25 saatlik toplam pil ve 88 ms düşük gecikme bulunuyor. TWS kulaklıkları, diğer modeller ile aynı fiyat etiketini taşıyor.

Realme Buds Air 2 Closer Gold Özellikleri Nelerdir?

Realme Buds Air 2 Closer Gold, aktif gürültü engellemenin düzgün çalışması için kritik olan pasif gürültü izolasyonunu sağlayan kanal içi bir uyumla birlikte gelir. Realme Buds Air 2’deki özellikler, geçen yıl piyasaya sürülen Realme Buds Air Pro’ya benziyor. Realme’nin R2 çipi ile güçlendirilen Realme Buds Air 2 Closer Gold, 10 mm sürücüler ve çevrenizi duymak için şeffaflık moduna sahiptir. Ayrıca, 88 ms’lik bir yanıt gecikmesine sahip olduğu iddia edilen oyun için süper düşük gecikme modu da vardır. Realme Buds Air 2, 25 saatlik bir pil ömrüne sahiptir ve bir USB Type-C bağlantı noktası aracılığıyla yalnızca 10 dakikada 120 dakikalık dinleme süresi için şarj olabilir. Kulaklıklar, uluslararası pop sanatçıları The Chainsmokers tarafından ayarlandı. Bunlar ayrıca Hindistan’daki en uygun fiyatlı ANC özellikli kulaklıklar arasındadır.

Realme buds air 2 gold
Realme buds air 2

Realme Markasının Yenilikleri

Realme Buds Air 2 Closer Gold dışında Realme bugün yeni Realme 8s 5G ve Realme 8i akıllı telefonlarının yanı sıra Realme Pad adlı ilk Android tabletini tanıttı. Realme 8s 5G uygun fiyatlı bir 5G cihazı olarak geliyor, Realme 8i 120Hz ekrana sahip. Tablet, temel 3GB RAM + 32GB depolama Wi-Fi varyantına sahip olması ile öne çıkıyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 14 Mart 2022

Konu hakkında yorumunuzu yazın