ROSSMANN MÜŞTERİ HİZMETLERİ TELEFON NUMARASI VE İLETİŞİM BİLGİLERİ

Click to Comment

ROSSMANN MÜŞTERİ HİZMETLERİ TELEFON NUMARASI VE İLETİŞİM BİLGİLERİ

ROSSMANN MÜŞTERİ HİZMETLERİ TELEFON NUMARASI VE İLETİŞİM BİLGİLERİ AŞAĞIDADIR. ROSSMAN FİZİKSEL MAĞAZALARINDAN VE ONLİNE OLARAK YAPTIĞINIZ BÜTÜN ALIŞVERİŞLER SONRASI İADE, ŞİKAYET, İSTEK, ÖNERİ VE SORULARINIZ İÇİN AŞAĞIDAKİ TELEFON NUMARASINDAN İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

 

ROSSMANN MÜŞTERİ HİZMETLERİ İLETİŞİM BİLGİLERİ

 

0850 259 77 66 ANDROİD VE İOS YÜKLÜ OLAN CİHAZLARDAN NUMARAYA DOKUNARAK ARAYABİLİRSİNİZ.

 

 

EGS Business Park B2 Blok Kat 14 Posta Kodu: 34149 Yeşilköy – İstanbul Türkiye

+9 (0) 212 465 64 63 ( Pazartesi – Cuma, 9.00 – 17.00 arası )

+9 (0) 212 465 64 60

 

Kozmetik ürün kullanıcıları olarak sizde diğer ziyaretçilerimizle  deneyimlerinizi paylaşabilir, kozmetik ürünlerden vazgeçemeyen kullanıcılarımızın şirket hakkındaki bilgi, fikir sahibi olmasına ve müşteri memnuniyetinin değerlendirilmesine olanak sağlayabilirsiniz.

 

2009 yılından itibariyle Türkiye de faaliyet gösteren kozmetik devi, 2017 Aralık ayı itibariyle 89 fiziksel mağazaya ulaşmıştır. Rossmann gerek kendisine ait gerekse diğer tanınmış markalar ile birlikte 3000’e yakın ürün gamı ile müşterilerine gerekli çeşitliliği sağlamaktadır. Yeterli sayıda çağrı merkezi ve müşteri temsilcileri ile müşteri memnuniyetine ayrı bir önem vermektedir. Kendine özgü konseptiyle cilt ve vücut bakımı, ağız ve diş bakımı, saç bakımı, bebek bakımı, ithal ve yerli parfümler, organik gıda ürünleri, atıştırmalık gıda ürünleri, sağlık ve hijyen ürünleri, ev temizliği, ev idaresi, medya, kitap-kırtasiye, oyuncak, dekorasyon ve hediyelik eşya gibi alanlarda müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 16 Mayıs 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın