Sahibinden.com Müşteri Hizmetleri ve İletişim Adresleri

Click to Comment

Sahibinden.com Müşteri Hizmetleri ve İletişim Adresleri

Türkiye’nin en eski ve en büyük İnternet projelerinden olan Sahibinden.com 2000 yılında Aksoy Grup bünyesinde yayın hayatına başlamıştır. E-ticaret sitesinden ziyade, Türkiye’nin en büyük ticaret ve ilan platformudur.

Sahibinden.com Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0850 222 44 44 AKILLI TELEFONLARINIZDAN NUMARAYA DOKUNARAK ARAYABİLİRSİNİZ.

Yaptığınız yorumlar bizim için ve diğer kullanıcılarımız için çok değerlidir.

Sahibinden.com, 18. yılında 43 milyondan fazla aktif kullanıcıya ulaşmış ve 8 milyar sayfa görüntelemesi almıştır. 600’den fazla çalışan ile hizmet veren ve çok çeşitli ürünlerin ve hizmetlerin yer aldığı bir ilan sitesidir.

Emlak, Vasıta, Yedek Parça, Donanım, Hizmetler ve İş İlanları gibi birçok kategoriye sahiptir. İstanbul ve Ankara’da 2 adet veri merkezi, 1000’den fazla sunucuya sahip oldukça gelişmiş bir altyapıya sahiptir.

Araba alım satım ve emlak satışında Türkiye’nin bir numaralı firmasıdır. Şahıslar ve galericiler sahibinden.com’u kullanmadan neredeyse araç satamamaktadır. Gelişmiş filtreleme yöntemi ile aracın vites tipini, yakıt tipini, modelini vs herşeyini rahatlıkla listeyebilirsiniz.

Kendini sürekli olarak yenileyen firma, yaptığı çalışmalar ve gösterdiği performans ile uluslararasında ve yerel anlamda birçok ödül almıştır. İstanbul’da bulunan genel merkez Sahiplex ile Mayıs 2016 yılında Yeşil Ofis seçilen ilk e-ticaret şirketi olmuştur. Diğer yandan İos ve Android platformlarında ki uygulamaları da oldukça başarılıdır.

Güçlü teknolojik altyapısı ve müşteri odaklı anlayışı ile sahibinden.com sürekli olarak büyümeye devam etmektedir. Sorun  yaşamanız durumunda yukarıda paylaşmış olduğumuz numara ile ulaşabileceğiniz gibi web sitesinde yer alan Destek kısmından da talep oluşturabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 19 Ağustos 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın