Sakarya VİB Müşteri Hizmetleri ve İletişim Adresleri

Click to Comment

Sakarya VİB Müşteri Hizmetleri ve İletişim Adresleri

Yerel bir otobüs firması olarak yola çıkan fakat zamanla kurumsal bir firma olan Sakarya VİB müşteri hizmetleri telefon numarası ve müşteri temsilcisi iletişim bilgileri aşağıdadır. İade, şikayet, soru ve önerileriniz için bu hatları arayabilirsiniz.

Sakarya VİB Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

455 54 54 AKILLI TELEFONLARINIZDAN NUMARAYA DOKUNARAK ARAYABİLİRSİNİZ.

Yaptığınız yorumlar bizim için ve diğer kullanıcılarımız için çok değerlidir.

S.S. Sakarya VİB Kooperatifi Sakarya merkezli 1997 yılında kurulmuş ve birçok ortağa sahip bir yapıdır. Birlikten Güç Doğar prensibi ile Sakaryalı halk ve otobüsçülerin desteği ile bir araya gelmiş ve birçok ilde taşımacılık faaliyetinde bulunmaktadır.

41 araç ve birçok çalışanı ile ilk seferine 1997 yılında başlayan firma Kooperatif statüsünde olduğu için kar amacı ile kurulmamıştır. Kaliteli hizmet ve güvenilir personeli ile günden güne büyüyen ve birçok ilde başarılı bir şekilde taşımacılık hizmeti vermeye devam etmektedir.

Diğer firmalara oranla çok düşük bir şikayet oranına sahip olan firma da yer alan tüm otobüs sahiplerinin aynı zamanda firmada payı olması sebebiyle tüm çalışanlar firmaya sahip çıkmaktadır. Adapazarı halkına çok şey borçlu olduklarını her seferinde belirten firma, S.S.37 No ile kara yolu taşımacılığı ve ulaşım sektöründe hizmet vermektedir.

Günümüzde birçok taşımacılık firmasının gerek personel gerekse çeşitli sebeplerden dolayı sürekli olarak şikayet alması sebebiyle birçok firma zamanla tercih edilmemeye başlamıştır. Sakarya lokasyonlu olmasına rağmen kısa süreç içerisinde birçok ile taşımacılık faaliyetini başarıyla sürdürmüş ve birçok terminalde yazıhane sahibidir.

Müşteri memnuniyetine önem veren firma karın birçoğunu sürekli olarak yatırım yapmakta ve sektörde emin adımlarla ilerlemektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 16 Ağustos 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın