Şenpiliç Telefon Numarası – İletişim Adresleri

Click to Comment

Şenpiliç Telefon Numarası – İletişim Adresleri

Türkiye’nin en büyük Gıda üreticileri arasında yer alan Şenpiliç, sektörde lider olmakla birlikte 40 yıllık kurumsal bir şirkettir. 3000 çalışana iş veren Şenpiliç, 320 bin tonluk piliç eti kapasitesine sahip olmakla birlikte 2 Milyar TL’lik de ciroya sahiptir. Aşağıda Şenpiliç’in telefon numarası verilmiştir. Şenpiliç hakkında sorun yaşamanız durumunda aşağıda ki telefon adresinden ulaşabilirsiniz.

Şenpiliç Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0850 532 3 130 AKILLI TELEFONLARINIZDAN NUMARAYA DOKUNARAK ARAYABİLİRSİNİZ.

Şenpiliç’in telefon numarası yukarıda verilmiştir. Diğer yandan, firma hakkında ki görüşlerinizi aşağıda ki formu kullanarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Türkiye’de Tavuk ve Piliç sektöründe ki %15’lik pazar payı ile lider olan firma, alanında ki tüm teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte ve üretim aşamasında bu teknolojik gelişmeleri kullanmaktadır.

1978 yılında ufak bir çiftlikte kurulan Şenpiliç’in bugün itibariyle; 24 damızlık çiftlik, 2 kuluçkahane ve 2 yem fabrikası bulunmaktadır. En iyi yöntemlerle kurulmuş olan bu çiftliklerin yanında 2 adette kesimhane bulunmaktadır.

Şenpiliç bir gıda şirketi olduğu için ve ürettikleri ürün itibariyle sürekli olarak denetlenmekte ve TSE’den kalite belgelerini almış bulunmaktadır. Sağlıklı ve Güvenilir Beyaz Et sloganı ile hareket eden firmanın Avrupa Birliği’ne İhracat yapabilecek tüm izinlere sahiptir.

Tesisleri ve işletmelerinin hepsi Avrupa Birliği standartında olan ve hijyen konusunda neredeyse ev hijyenine sahip bu tesislerde üretilen ürünler yine Şenpiliç firmasının dağıtım kanalları ile gerçekleşmektedir.

İstanbul’da genel müdürlüğü bulunan firmanın Adana, Ankara, Antalya, Eskişehir, Sakarya, Karabük, Konya, Samsun, Muğla ve daha birçok şehirde de Bölge Müdürlükleri bulunmaktadır.

Sosyal sorumluluk faaliyetlerine de çok önem veren Şenpiliç 35. yılında Sakarya Üniversitesi ile ortak bir projeye imza atmıştır. 2014 yılında mezuniyet törenine katılan Onursal Başkan Haşim Gürdamar önderliğinde SAÜ’ye Bilgisayar ve Bilişim Bilimleri Fakültesi müjdesi verilmiş ve bu fakülte bugün faal olarak öğretim hayatına devam etmektedir.

Bugün itibariyle 1200 öğrenci Şenpiliç’in yaptırmış olduğu bu fakültede öğrenim görmektedir. Türkiye’ye büyük katkıları olan bu firma hakkında ki yorumlarınız için aşağıda ki form alanını kullanabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 4 Eylül 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın