Setur Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası – İletişim Adresleri

Click to Comment

Setur Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası – İletişim Adresleri

Türkiye’nin Turizm sektöründe ki en büyük firmalarından birisi olan Setur, 1964 yılında kurulmuş ve bugün itibariyle Koç Holding bünyesinde hizmet veren kaliteli bir firmadır. Setur hakkında sorun yaşamanız durumund aşağıda ki telefon numarasından irtibata geçebilirsiniz.

Setur Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

444 2 822 AKILLI TELEFONLARINIZDAN NUMARAYA DOKUNARAK ARAYABİLİRSİNİZ.

Setur Turizm şirketi hakkında ki görüşleriniz bizim için çok önemlidir. Lütfen aşağıda forum aracılığı ile görüşlerinizi bizimle paylaşınız.

Duty Free yani vergiden muaf hizmetleri ülkemize getirmek amacıyla faaliyetlerine başlayan Setur, bugün bu çalışmasını yürütmekle birlikte Turizm sektöründe başarılı bir şekilde hizmet vermektedir. 1965’li yıllarda gümrükten muaf mağazacılık hizmetini 1970 yılında satın aldığı Diners Fugazy Travel şirketi ile birlikte Turizm alanına adım atmış ve bir yıl sonra da Setur World Travel adı ile hizmet etmiştir. Daha sonrasında adı Setur Seyehat Acentesi olarak değiştirilmiş ve günümüzde de sadece Setur olarak hizmet vermektedir.

Turizm alanında sürekli olarak büyümeye devam eden Setur, Türkiye’nin bu alanda ki lokomotif şirketi haline gelmiş ve yurt dışında büyük çalışmalar yapmıştır. Tur operatörlüğü, uçak bileti satışı, kongre ve etkinlik organizasyonları gibi hizmetler sunan firma bu hizmetleri için sürekli olarak da Kampanyalar yapmaktadır.

Seturbiz.com alan adını satın alarak e-ticaret faaliyetlerine başlayan firma bugün itibariyle seyahat acente sayısını 200’e çıkarmıştır. Duty Free mağazalarında ise 1500’e yakın istihdam sağlayan firma Türkiye turizm sektörüne büyük katkılar sağlamaktadır.

2002 yılında ise ISO 9000 – 2001 kalite belgelerini alarak bu alanda vermiş olduğu hizmet kalitesini tescillemiştir. Dünya’da ki kurumsal anlamda hizmet veren ilk üç firma arasında olan BCD Travel’in de Türkiye temsilciliği yine Setur firmasında bulunmaktadır.

Setur hakkında ki yorumlarınızı aşağıda ki forum aracılığı ile bize iletebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 4 Eylül 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın