Sigortam.net Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Click to Comment

Sigortam.net Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Telefon ve online platform aracılığıyla tüm sigorta şirketlerini karşılaştırma ve sigorta satışı alanında ülkemizde faaliyet gösteren ilk firma olan Sigortam.net, ilk adımlarını 2000 yılında yapmıştır.

Sigortam.net Nedir?

25 Mart 2001’de ise T.C. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı Sigortacılık Genel Müdürlüğü kurumundan Sigorta ve Reasürans Brokerliği ruhsatlarını temin etti. Ardından web sitesi üzerinden sigorta ürünlerini ve sigorta fiyatlarını ve şirketleri karşılaştırmaya başladı. Türkiye’deki en iyi sigorta şirketleri arasından 20 tanesinin fiyat ve ürünlerine erişebileceğiniz, bu sayede tasarruf edebileceğiniz bir platform olan Sigortam.net, poliçelerin satın alınmasından sonra da sürekli müşteri hizmetine devam etmektedir. 7 gün 24 saat sigorta uzmanlarından teknik destek alabilir, tüm sorunlarınıza anında çözüm üretebilirsiniz. Sayfanın alt bölümünde Sigortam.net çarğı merkezi telefon numarasına ve diğer iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Sigortam.net Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Firmaya ulaşmak için birçok iletişim yönteminden herhangi birisini tercih edebilirsiniz. Sigorta hakkında bilmek istediğiniz her şey için telefonla, internetten, ofisten, evden iletişime geçmek için:

Sigortam.net Adres: Beyaz Saray Mahallesi Anel İş Merkezi Yolu Sokak No: 5 Ümraniye/İSTANBUL

Sigortam.net Şirket Telefon Numarası: 0 216 636 56 56 – 0 216 250 76 00

Sigortam.net E-mail Adresi: sigortam@sigortam.net

Sigortam.net Fax Numarası: 0 850 219  91 00

Sigortam.net Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 24 00 (7 gün 24 saat hizmet vermektedir.)

Sigortam.net Anlaşmalı Sigorta Şirketleri

En büyük sigorta şirketleri arasından tüm teklifleri ilgili web sitesi üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Bazı poliçe türlerinde %50’ye varan indirimlerden de yararlanabilirsiniz. Sigortam.net anlaşmalı sigorta şirketlerini şu şekilde listeleyebiliriz:

Sigortam.net Üzerinden Verilen Hizmetler

Sigorta sorgulama, hasar hizmetleri, vade hatırlatma, kasko değer listesi, zorunlu trafik sigortası, kasko sigortası, özel sağlık sigortası ve konut sigortası, firmanın sunduğu hizmetlerdendir. Aynı zamanda zorunlu deprem sigortası (DASK) teklifleri de alabilirsiniz.

Sigortam.net Sigorta Sorgulamanın Avantajları

20 sigorta şirketi arasından kendi ihtiyaçlarınıza en uygun ideal poliçeyi en uygun fiyata almanızı kolaylaştıran platform sayesinde:

  • Sigorta şirketlerini karşılaştırabilir,
  • 7/24 destek alabilir,
  • Teklifleri şeffaf şekilde görüntüleyebilir,
  • Tüm sigorta teminatlarını kolaylıkla inceleyebilir,
  • Sigorta alımının akabinde uzman ekipten 444 24 00 numaralı net Müşteri hizmetleri telefon numarası arayarak dilediğiniz zaman destek alabilir,
  • Sigorta ödemelerinizi ister peşin, ister taksitli olarak yapabilir,
  • Vade tarihi geldiğinde yenileme yaparak, kesintisiz olarak sigorta hizmetlerini devam ettirebilirsiniz.
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 22 Mayıs 2021

Konu hakkında yorumunuzu yazın