Sikayetvar.com Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Click to Comment

Sikayetvar.com Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

2001 yılında kurulan Şikayetvar, her sektörden markaya ait şikayetlerin yayınlandığı, aylık 40 milyondan fazla sayfa görüntülenmesine sahip bir platformdur. 4 milyona yakın kullanıcı kitlesi ile tüm markalar hakkında fikir veren; firmaların kullanıcı deneyimine nasıl katkıda bulunabileceğini gözler önüne seren bir sitedir. Beyaz eşya, bankacılık, cep telefonu, GMS, tekstil, sigorta, vb. yüzlerce farklı sektörü kapsayan platformda, kullanıcılar hızlıca şikayetlerini oluşturabiliyor. Şikayetvar firmasının İstanbul, Ankara ve Sivas olmak üzere 3 farklı ofisi bulunmaktadır.

Şikayetvar Nedir, Nasıl İşler?

Bünyesinde barındırdığı kullanıcıların yorum ve şikayetlerinin listelendiği bir içerik sitesidir. Platformda yer alan tüm şikayetler, üyeler tarafından sisteme girilir. Şikayetvar.com’u ziyaret edenler ise bu şikayetleri inceleyebilir ve siteye eklenen şikayetler binlerce kez görüntülenebilir. Bu açıdan bakıldığında, markalar açısından önemli hale geliyor. Böylelikle markalar, mevcut şikayetleri çözme yoluna gidebiliyor. Müşteri memnuniyeti odaklı ele alındığında, firmaların es geçemeyeceği bir site.

Şikayetvar Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Şikayetvar.com firmasına ulaşılabilecek telefon numarası bulunmuyor. Yalnızca site üzerinden iletişim kurabilmek mümkün. Bunun için sikayetvar.com sitesini ziyaret ettikten sonra sitenin en alt kısmında yer alan “Yardım” linkine tıklamalısınız. Açılan sayfada, Şikayetvar ile iletişim kurmanızı gerektiren nedenler yer alıyor. Bunlar yeterli değilse aynı sayfanın en altında yer alan “Bize Ulaşın” kısmından iletişime geçebilirsiniz. Şikayetvar kurumsal iletişim için de bu sayfa kullanılmaktadır. Bireysel kullanıcılar, şikayet ile ilgili veya gönderilen şikayetler ile ilgili olarak 2 farklı nedenden birisini seçmelidir. “Gönderilen şikayetler” butonunu işaretledikten sonra “Şikayet Seçiniz” kısmından, mesaja konu olan şikayet seçimi yapılmalıdır. Ardından mesajınızı iletebilirsiniz.

Kurumsal bir firma olarak şikayetvar.com’a ulaşmak istiyorsanız, “Bize Ulaşın” sayfasında, “Kurumsal” sekmesini işaretlemeli ve “Firma, Ad, Soyad, Telefon Numarası, E-posta adresi, Mesaj” bölümlerini doldurarak, iletmek istediğiniz konuyu gönderebilirsiniz. Profilinizden “Bildirim” bölümüne giderek, mesajınız hakkında gelişme olup olmadığını da izleyebilirsiniz.

Şikayetvar Sitesi Şikayetleri Neden Siliyor?

Siteye üye kullanıcılar, şikayet yazma sayfasında belirli kuralların dışında çıktığında veya site politikalarına uymadıklarında sisteme girdikleri şikayetlerin reddedildiğini görebilirler. Bunun için “Reddedilen Şikayetler” sayfasından, ilgili şikayetin neden yayından kaldırıldığını anlayabilirsiniz. Sitede yazan bilgilere göre reddedilme nedenleri şunlardır:

  • Şikayetlerdeki anlam bozuklukları,
  • Kişisel bilgilerin eksik ya da yanlış belirtilmesi,
  • Gönderilen şikayetlerin hukuka aykırı olması,
  • Gönderilen şikayetlerin reklam içermesi,
  • Siyasi veya dini içerik olması,
  • Tekrar eden şikayetler,
  • İçeriklerdeki uygunsuzluk durumu,

Şikayetvar Üyeliği İptal Edilebilir mi?

Dilediğiniz bir anda sitedeki Siparişvar üyelik iptal etme başvurusunda bulunabilirsiniz. Üyeliğiniz silindikten sonra, size ait tüm paylaşımlar, yorumlar ve şikayetler de silinir. Üyeliği iptal etmek için siteye kullanıcı bilgileri ile giriş yapıldıktan sonra “Hesap” bölümünden “Üyelik Silme” seçeneği kullanılır. Burada ayrılma nedeninizle birlikte şifrenizi girebilir ve “Kaydet” butonuna tıklayarak üyelik iptali başvurunuzu gönderebilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 10 Mart 2019

Konu hakkında yorumunuzu yazın