Şişecam Müşteri Hizmetleri – Telefon Numarası

Click to Comment

Şişecam Müşteri Hizmetleri – Telefon Numarası

Bu yazıda tamamen yerli sermaye ile kurulan ve ülkemize başarılı bir şekilde hizmet eden Şişecam firmasının tarihçesini, faaliyetlerini, müşteri hizmetleri numarasını ve iletişim adreslerini sizlerle paylaşacağız.​

Şişecam Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0850 206 50 50 AKILLI TELEFONLARINIZDAN NUMARAYA DOKUNARAK ARAYABİLİRSİNİZ.

Yaptığınız yorumlar bizim için ve diğer kullanıcılarımız için çok değerlidir.

Atatürk’ün talimatı ile 1935 yılında İş Bankasının destekleriyle kurulan Şişecam, 80 yılı aşkın tecrübesi ile sadece Türkiye’de değil tüm Dünya’da köklü bir sanayi firması haline gelmiştir. Rekabet gücünü kullanarak ve kurumsallaşmanın verdiği güç ile Dünya genelinde üretimler yapmakta ve ithalat gerçekleştirmektedir.

Kurulurken ülkenin Cam ürünlerini üretmek amacıyla kurulan firma bugün itibariyle Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarından birisi haline gelmiştir. Firma 154 ülkeye ihracat yaparken 13 ülkede de üretim yapmaktadır.

Düzcam, cam ev eşyası, cam ambalaj ve kimyasallar olmak üzere yurtiçinde 16, yurt dışında 26 olmak üzere toplamda 42 üretim tesisi ve 21 bini aşkın çalışanıyla satışlarının yarısından çoğunu yurt dışına gerçekleştirmektedir. Camın tüm alanlarında faaliyet gösteren firma kendi alanında liderdir.

1960 yılında hayata geçirilen “Pazarımız Dünyadır” mottosu ile dünya pazarına açılmış ve 1970 yılına gelindiğinde ise faaliyetlerini çeşitlendirerek yoluna devam etmiştir. Afrika, Kuzey Avrupa, Latin Amerika ve Asya’da faaliyet göstermektedir. ArTeGe(Araştırma ve Teknolojik Geliştirme) faaliyetlerinde Türkiye’nin öncü firmalarından olan Şişecam, yatırımlarıyla ve personeline verdiği eğitimle birlikte sürekli olarak büyümektedir.

Şişecam’ın yanı sıra Trakya Cam, Anadolu Cam, Denizli Cam ve Soda Sanayii şirketlerinin hisse senetlerinin hepsi Borsa İstanbul’da işlem görmektedir. Küresel pazarda marka bilinirliği ve pazar payını istikrarlı olarak arttıran firma vizyon olarak kendi alanında Dünya’da ilk 3’e girmeyi hedeflemektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 24 Ağustos 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın