Son Yılların En İyi Taşınabilir Audophiles Hoparlör Modelleri

Click to Comment

Son Yılların En İyi Taşınabilir Audophiles Hoparlör Modelleri

 

Audiophiles, evde çok fazla yer kaplamayan taşınabilir hoparlör sundukları için sevilir. Çoğu taşınabilir veya Bluetooth özellikli hoparlör, çantanıza kolayca sığar. Bu sayede hareket halindeyken en sevdiğiniz parçaları çalabilirsiniz. En iyi ses deneyimini elde etmek isteyen kişiler hoparlörü tablette, telefonda veya dizüstü bilgisayarda kullanabilirsiniz. Dilerseniz aramaları cevaplamak için dahili bir mikrofon ile hoparlörünüzü kullanabilirsiniz. 5.000 Rs’nin altında bu özelliklere sahip yeni bir taşınabilir hoparlör arıyorsanız farklı fiyat aralıklarında birçok seçeneği burada bulabilirsiniz.

 

  • UE Wonderboom : Listenin son ırasında yer alan Ultimate Ears Wonderboom hoparlörü; taşımayı veya bir kancaya takmayı kolaylaştıran kayışlı yuvarlak bir tasarıma sahip olması ile öne çıkar. 10 saatlik pil yedeklemesi ile 20.000KHz frekans aralığı sunar. Dış mekan ayarları için de mükemmel olan “tamamen su geçirmez” olduğu söyleniyor. Çift hoparlör sistemine sahip olan bu hoparlörde mikrofon bulunmuyor.
Ultimate Ears Wonderboom Hoparlör Modeli
Ultimate Ears Wonderboom Hoparlör
  • Zeb-Müzik Bombası : Zebronics’in Zeb-Müzik Bombası, UE Wonderboom’a benzemesi ile öne çıkıyor. Bunun yanı sıra bu hoparlör IPX5 su geçirmezlik derecesine sahip. Bluetooth, USB, AUX gibi çoklu bağlantı seçenekleri sunan bu model iki renk seçeneğine sahiptir. Şirket, tam şarjla 10 saatlik çalma süresi vaat etmesinin yanı sıra arama işlevi düğmesi de var.
  • Sony SRS-XB13 : Sony SRS-XB13’ün en önemli özelliklerinden biri, toza ve suya dayanıklılık için sahip olduğu IP67 derecesidir. Bu sayede bu ürün yalnızca iç mekanlarda değil, dış mekanlarda da kullanıma uygun hale gelir. Ayrıca bas dostu sonik imzanın üretilmesine yardımcı olan pasif bir radyatör de bulunmaktadır. Taşınabilir hoparlör, SBC ve AAC Bluetooth codec bileşenlerini destekleyen bağlantı için Bluetooth v4.2 kullanır. 20.000 Hz’e kadar frekans yanıt aralığı ve şarj başına 16 saate kadar pil ömrü sunar. Hoparlörde aramaları cevaplamak için dahili bir mikrofon bulunur.
Sony SRS-XB13 Hoparlör Modeli
Sony SRS-XB13 Hoparlör
  • Anker SoundCore Sport XL : Anker SoundCore Sport XL, sağlam bir görünüme sahip olması ve 16W ses çıkışı sağlaması için lanse edilmesi ile öne çıkar. Şarj başına 15 saatlik çalma süresi sunacağı söylenen bu hoparlörün darbelere dayanıklı olması bekleniyor.
  • Boat Stone 1400 : Boat Stone 1400, 30W ses çıkışı sunarak, fiyat segmentinde satın alabileceğiniz en yüksek sesli hoparlörler arasında yer alıyor. Hoparlör bu başarısını 70 mm birincil sürücü ve 30 mm ikincil sürücüye borçludur. Bir Aux bağlantı noktası ve USB bağlantı noktasının kullanılabilirliği ile bağlantı için Bluetooth 4.2 kullanılır. Hoparlör ayrıca suya dayanıklılık için IPX5 derecesine ve taşımayı kolaylaştırmak için bir taşıma kayışına sahiptir. Tek bir şarjla yedi saat boyunca kullanım imkanı sağladığı söyleniyor.
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 2 Şubat 2022

Konu hakkında yorumunuzu yazın