Steam Destek Talebi Oluşturma ve Telefon Numarası

Click to Comment

Steam Destek Talebi Oluşturma ve Telefon Numarası

Dünya çapında ki en büyük Teknoloji firmalarından olan Steam firmasının bir iletişim adresi veya telefon numarası bulunmasa da bu makalede detaylı bir şekilde nasıl iletişim kurabileceğiniz hakkında bilgi vereceğiz.

Steam Destek için Tıkla

Yukarıda ki linke tıkladıktan sonra Steam hesabınız ile giriş yapmalısınız ve giriş yaptıktan sonra da “Destek talebi oluştur” seçeneğine tıklayıp bu destek kısımlarını iyi bir şekilde doldurmanız yeterlidir. Destek talebini oluşturduktan sonra tek yapmanız gereken beklemektir. Destek talebini başarılı bir şekilde oluşturmanız süreci hızlandıracaktır. Aldığınız oyunlarda herhangi bir problem olması durumunda veya kafanıza takılan sorunların çözümü için Steam destek talebi oluşturabilirsiniz.

STEAM son yıllarda ülkemizde çok popüler hale gelen bir platformdur. Ülkemizde son yıllarda Oyun dendiğinde akla gelen ilk firma konumundadır.

Valve adı altında kurulan firma, Dünya’da ki en büyük oyun platformu olmayı başarmıştır. İlk kurulduğunda kullanıcılar tarafından beğenilmeyen ve çok hatalarla dolu bir platform olmasına rağmen zamanla kendini yenilemiş ve şuanda Dünya üzerinde ki en büyük teknoloji firmalarından birisi haline gelmiştir. Facebook, İOS ve diğer birçok platformun olmadığı, oyunların CD/DVD üzerinden piyasa sürüldüğü ve korsana karşı herhangi bir korumanın olmadığı dönemlerde ortaya çıkan STEAM sayesinde orjinal oyunlar artık İnternet ortamındaydı.

Steam, Counter-Strike ve birçok oyuna kendi platformu üzerinden oynandığı takdirde birçok hileye ve hırsızlığa karşı güvence sağlıyordu. Bundan sonra birçok oyun firması, oyunlarını Steam üzerinden satışı çıkardılar.

Diğer oyunların eklemesi ile birlikte çok sıkıntı yaşasalarda zamanla bu sorunu ortadan kaldırdılar. 2007 yılına doğru dünyanın en büyük oyun firmaları olan; Activision, Eidos ve Capcom gibi firmalar ile anlaşmalar imzalandı.

Steamde şuanda Dünya’nın popüler oyunları olan Pubg, CS-GO ve Fortnite gibi oyunlar oynanmaktadır. Bu oyunları Steam üzerinden indirimlerden de yararlanarak alabilir ve dilediğiniz gibi indirip oynayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 19 Ağustos 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın