Sütaş Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası – İletişim Adresleri

Click to Comment

Sütaş Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası – İletişim Adresleri

Sütaş, Bursa’nın Karacabey ilçesinde 1975 yılında kurulmuştur. Bugün itibariyle ülkemizin en değerli gıda firmaları arasında yer alan Sütaş’ın telefon numarası, iletişim adresleri ve faaliyetleri bu makalede detaylı bir şekilde anlatılmıştır.

Sütaş Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

444 4 788 AKILLI TELEFONLARINIZDAN NUMARAYA DOKUNARAK ARAYABİLİRSİNİZ.

Gıdalar ile ilgili herhangi bir problem yaşamanız durumunda veya dağıtıcılar hakkında şikayetiniz varsa yukarıda ki numarayı arayabilirsiniz. Diğer yandan, aşağıda ki forum ile de şirket hakkında ki görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Sütaş’ın günlük süt işlem kapasitesi 5 ton olmakla birlikte bunu 3 farklı tesiste yapmaktadır.

Kurulduğu tarih olan 1975 yılından itibaren süt ve süt ürünlerine önem veren firmanın, Makedonya ve Romanya ülkelerinde de tesisleri bulunmakta ve bu tesislerde yılda 800 milyon litre süt işlemektedir. Yapılan araştırmalara göre Türkiye’de her 10 kişiden 7’si Sütaş ürünlerini tercih etmektedir. 2017 itibariyle yıllık ciro 2,5 milyar TL’yi aşmıştır.

Sütaş tüm süt toplama ve işleme işlemleri tamamen doğal olarak yapmaktadır. Çiftlikten Sofralara modelini kullanan firma sürekli olarak denetlenmektedir. Ürünlerinin doğallığına ve kaliteli olması garanti veren Sütaş, üretim tesislerinin yanında birçok eğitim merkezi, damızlık çiftlikleri, yem fabrikaları ve enerji tesislerinden oluşan geniş yapılara sahiptir.

Bu eğitim merkezlerinde Türk çiftçilere hizmetler verilmekte ve daha verimli damızlık hayvan nasıl yetiştirilir, süt verimi nasıl arttırılır gibi konular anlatılmaktadır. Yine bünyesinde çalıştırdığı profesyoneller ile bu soruların cevabını sürekli olarak araştırmakta ve çeşitli denemeler yapmaktadır.

Günümüzde çoğu Orta doğu olmak üzere Kuzey Afrika, ABD ve Türkii Cumhuriyetlere süt ve süt ürünleri ihraç edilmektedir.

Firma misyon olarak sütün çiftlikten sofralara olan aşamasında değer zincirini ve çiftçi tarafından emanet edilen kaynakları en iyi şekilde kullanmak üzere belirlemiştir. Vizyon olarak ise gıda sektöründe lider ve en güvenilir şirket olmayı hedeflemektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 31 Ağustos 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın