Swarovski Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Click to Comment

Swarovski Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

1895 yılında Daniel Swarovski tarafından kurulan firma, ilk olarak kristal kesimindeki ustalığı ile müşterilerin beğenisini kazandı. Yenilikçilik ve özgün tasarım anlayışı ile günümüzde adından sıklıkla bahsettiren bir marka olmayı başardı. Dünyanın dört bir yanında, takı, aksesuar ve mücevher sektöründe kadınların tercih ettiği bir marka oldu.

Swarovski, takı sektöründe kolyeler, küpeler, setler, broşlar, kolye uçları, bileklikler, yüzükler ve Swarovski Remix Collection ürünlerini sunuyor. Bunun yanında saat, telefon kılıfları, kalemler, usb aksesuarları, kartlıklar, güneş gözlükleri, anahtarlıklar, el çantaları, moda kitabı, yılbaşı süsleri, kris ayıcıklar, ev aksesuarları, kutlamalar, asya sembolleri, özel üretim aksesuarları, karakterler gibi birçok farklı ürün yelpazesine sahip. Ayrıca kendisine has geliştirdiği ürünlerde olan  koleksiyonlar, herkesin beğenisini kazanmış bir ürün serisi olarak dikkatleri üzerine çekiyor.

Swarovski Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve İletişim Bilgileri

Swarovski, Lihtenştayn merkezli bir markadır. Ülkemizde ne yazık ki iletişim için bir telefon numarası bulunmuyor. Ancak aşağıda belirttiğimiz telefon numarası üzerinden Lihtenştayn merkez ofisi ile iletişim kurabilirsiniz.  Türkiye’den ise yine aşağıda açıklayacağımız şekilde Swarovski ile iletişime geçilebilmektedir. Bu da ancak, web sitesi kanalı veya e-mail kanalı ile mümkün olmaktadır. Şimdi Swarovski iletişim numarasını verelim.

  • Swarovski Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: +423 399 50 69 (Lihtenştayn)
  • Swarovski Müşteri Hizmetleri Mail Adresi: customer_relations.tr@swarovski.com
  • Swarovski Adres: Swarovski International, Distribution AG Dröschistrasse 15 – 9495 Triesen Principality of LİECHTENSTEİN

Swarovski Web Site Kanalı İletişim Formu

Ürünler, siparişler, iadeler, şikayetler ve öneriler gibi çeşitli konular nedeniyle firma ile iletişim kurabileceğiniz bir online site formu mevcuttur. swarovski.com sitesini ziyaret ettikten sonra, sitenin en alt kısmında yer alan “Hakkımızda” bölümünün altındaki “SSS” butonuna tıklayarak, form linkinin bulunduğu sayfaya yönlendirilirsiniz. Bu bölümde marka ile ilgili birkaç bilgi bulunmaktadır. Mağazaların adresleri, ulaşabileceğiniz mail adresi ve  “Temas” bölümü bulunmaktadır. “Temas” bölümüne tıkladığınız takdirde,        “Çevrim İçi Alışveriş Ekibi” veya “Satış Sonrası Hizmetler” menülerinden birisini tercih etmeniz gerekiyor. İlgili konuyu seçtikten sonra ad, soyad, kullanıcı adı, ülke, telefon ve mesajınızı yazarak Swarovski iletişim formunu gönderebilirsiniz.

Çevrimiçi satın alımlarınız ile ilgili problemleriniz için Swarovski ile iletişime geçebilirsiniz. Bunun için “Temas” sayfasını ziyaret ettikten sonra üst kısımda yer alan “Çevrimiçi Satın Alımını” butonuna tıklamalısınız. Bu bölümde sipariş verdiğiniz ürünler hakkında bilgileri bulabilirsiniz.

Swarovski Mağaza Bilgileri

Swarovski’nin İstanbul’da 66 adet mağazası bulunuyor. Ankara’da 59 adet, İzmir’de 14 adet, Bursa’da 8 adet, Konya’da 1 adet, Antalya’da 4 adet mağazası bulunuyor. Mağazaların adres bilgilerini ve konumlarını öğrenmek için swarovski.com sitesini ziyaret ettikten sonra en alt kısımda yer alan “SSS” butonuna tıklayabilirsiniz. Buradan size en yakın mağazanın adres bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 16 Mart 2019

Konu hakkında yorumunuzu yazın