TEDAŞ MÜŞTERİ HİZMETLERİ İLETİŞİM ÇAĞRI MERKEZİ TELEFON NUMARASI

Click to Comment

TEDAŞ MÜŞTERİ HİZMETLERİ İLETİŞİM ÇAĞRI MERKEZİ TELEFON NUMARASI

TEDAŞ MÜŞTERİ HİZMETLERİ TELEFON NUMARASI AŞAĞIDADIR. TEDAŞ ABONELİK İŞLEMLERİNİZ İLE İLGİLİ HER TÜRLÜ KONUDA BEKLEMEDEN YARDIM ALABİLİRSİNİZ.

TEDAŞ MÜŞTERİ HİZMETLERİ TELEFON NUMARASI

0 (312) 212 69 00 AKILLI TELEFONLARDAN TEK DOKUNUŞLA ARAYABİLİRSİNİZ

TEDAŞ yıllardır ülkemizde elektrik ihtiyacını karşılamakta olan kurum olup çok sayıda aboneye sahiptir. Elektrik aboneliği denince akla ilk gelen kurum olmasının dışında yıllar içerisinde Türk halkının gözünde sağlam bir güven inşaa etmiş, sorunsuz hizmetiyle ve neredeyse hiç yaşanmayan kesintileriyle birçok hanenin ışığı, sıcaklığı olmayı başarmıştır. Müşteri memnuniyeti ve abone memnuniyeti konusundaki hassasiyeti ile her daim yardıma ihtiyaç duyan herkese çağrı merkezi ve müşteri temsilcileri aracılığıyla gerekli yardımı ve teknik hizmetleri sağlamaktadır. Müşteri yorumları için siz de aşağıdaki kısıma düşüncenizi belirtebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 20 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın


TEDAŞ MÜŞTERİ HİZMETLERİ İLETİŞİM ÇAĞRI MERKEZİ TELEFON NUMARASI (5 Yorum)

  1. Ankara Çankaya incesu mahallesi 9 eylül sokağın elektriği saat 20:00 den beri kesik. Arıyorum arıza yok diyorlar. Bu mu memnuniyet. Zehir zıkım olsun. Uyuyun.

  2. Merhaba Sayın kurum yetkilisi. Ben mersin ili mut ilçesi pınarbaşı mahallesi köşe sokak köşk apt. No 1 de oturan bir abone yim. Buraya iki buçuk yıl önce taşındım . Burası mut un merkezinde bir mahalle. Yaşın doğum tarihten itibaren kesinti yaşıyorum. Bununla ilgili arızayı aramaktan bıktım. Artık bu mut un merkezindeki yerde kesinti yaşamak istemiyorum. Bununla ilgili bir çalışma yapacağını şu ümit ediyorum. Eğer yapılmaz ise bu konuyu en üst merci lere de ulaştıracağım . Başarılarınızı bekliyorum .

  3. Müşteri hizmetleri ve memnuniyeti adı altında açtığınız telefona bile ulaşamıyoruz. Harika bir uygulama. Yaklaşık 10 gündür bulunduğum sitede çok sık elektrik kesintisi olmakta. Kayıt bırakıyorum galiba geçici bir çözüm yolu ile hallediliyor ancak sorun devam ediyor. Acil olarak detaylı görüşmek istiyorum. 0536 2155239