Telegram Nedir? Telegram’ın Yeni Özellikleri İnceleme

Click to Comment

Telegram Nedir? Telegram’ın Yeni Özellikleri İnceleme

 

Telegram , Android ve iOS istemcileri için bir dizi özellik ve yükseltme getiren aylık güncellemesini kullanıma sunuyor. Yeni güncellemeler, en son sürüm olan ‘Telegram 8’ ile sunuluyor. En son sürüm, gruplara ve kanallara ‘sınırsız izleyici ile canlı yayınlar’, medyadan altyazıları kaldırma ve yönlendirme sırasında gönderen adlarını gizleme seçenekleri, sohbet listesine geri dönmeden bir sonraki okunmamış kanala atlamanın kolay bir yolu gibi özellikler getiriyor. ve geliştirilmiş bir çıkartma paneli, yeni animasyonlu emojiler ve daha fazlası. Kullanıcılar, yepyeni özelliklerin keyfini çıkarmak için uygulamanın güncellenmiş sürümünü kullandıklarından emin olmalıdır.

telegram güncelleme
Telegram

Telegram Yeni Özellikleri Nelerdir?

Kullanıcılar artık bir kanalda canlı yayın başlatabilir veya sınırsız izleyiciye sahip bir grupta görüntülü sohbet başlatabilir (. Geçen ay platform, bir grup görüntülü sohbetine bine kadar katılımcı ekleme özelliğini tanıttı. Canlı Yayının izleyicileri ayrıca Yönetici konuşmalarına izin veriyorsa ellerini kaldır ve bir yayına katıl. En son güncellemenin getirdiği en dikkate değer özellik, “birkaç özelleştirme seçeneği” içeren “Esnek Yönlendirme” seçeneğidir. Telegram kullanıcıları artık gönderenin adını gizlemeyi veya gizlemeyi seçebilir. Mesajları iletirken medya mesajlarındaki altyazılar Özelliği kullanmak için mesajı seçin > ilet simgesine tıklayın > alıcı adlarını seçin > seçenekleri görüntülemek için mesajı tekrar tıklayın.

Kullanıcılar artık, içindeki içerik bittiğinde bir kanaldan çıkmak zorunda kalmadan birden fazla Kanal arasında sonsuza kadar gezinebilir. Bir blog gönderisinde Telegram, “Haberleri kolayca takip etmek için artık sohbet listenize geri dönmeden takip ettiğiniz kanallar arasında gezinebilirsiniz. Bir kanalın en altına ulaştığınızda, bir sonraki okunmamış kanala gitmek için yukarı çekin.” Belirtildiği gibi, kullanıcılar yeni çıkartmaların ve hareketli emojilerin keyfini çıkarabilir. Birçok kanal, abonelerin etkileşimde bulunabilmesi ve düşüncelerini paylaşabilmesi için gönderileri için yorumları etkinleştirmiştir. Son olarak, yöneticilerin kanallarındaki okunmamış yorumları okumasını kolaylaştırmak için (yorumlar etkinse), artık okunmamış yorumların sayısını gösteren bir sayaç görünecektir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 13 Ekim 2022

Konu hakkında yorumunuzu yazın