Temizmama.com İletişim Numarası

Click to Comment

Temizmama.com İletişim Numarası

Türkiye menşeili firma, “Türkiye’nin Mamacısı” sloganı ile son yıllarda büyük bir kitle tarafından tercih ediliyor. Kedi maması, köpek maması, kedi tuvalet kumu, yaş mamalar, ödül bisküvileri, çiğneme kemikleri, ödül mamaları gibi birçok geniş ürün yelpazesine sahip. 2001 yılından günümüze kadar sektörün öncülerinden birisi olarak nitelendirebileceğimiz Temizmama‘nın en dikkat çeken özelliği, satışını yaptığı ürünlerin üretim tarihini sipariş verirken görüntüleyebiliyor olmanıza imkan sunmasıdır. Genellikle birkaç gün içerisinde üretimi yapılmış taze ürünleri ile beğeni toplamaktadır. Bunun yanında fiyatlarının piyasa fiyatının epey altında olduğunu söyleyebiliriz.

Temizmama Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ürünler, teslimat bilgileri, değişimler, iadeler ve benzeri işlemleriniz için Temizmama Müşteri Hizmetleri telefon numarası bulunmaktadır.

 • Temizmama Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 222 1 869
 • Temizmama Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: Haftaiçi 09:00 ile 18:00 arasında ulaşılabilir. Cumartesi günü ise 08:00 ile 13:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
 • Temizmama İletişim Adresi: Ümit Mah. 7406/1 Sok. No:9 Bornova/İZMİR
 • Temizmama Merkez Telefon Numarası: 0 232 479 10 91
 • Temizmama Fax Numarası: 0 232 999 00 26
 • Temizmama E-Posta Adresi: info@temizmama.com

Görüş ve öneriler, kargo teslimatı, ürün bilgileri, sipariş bilgileri ve görüş/öneri konularında yukarıdaki iletişim bilgileri aracılığı ile soru ve sorunlarınızı iletebilirsiniz. Temizmama çağrı merkezi yetkilileri, müşterilerin istek ve taleplerine, şikayet ve önerilerine hızlıca çözüm üreten, sektöründe en az şikayet almış firmalardan birisidir. Yerli üretim teknolojileri kullanan firma, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalara imza atmaktadır. Ekonomik ürün sunumu, hızlı kargolama ve taze ürün seçenekleriyle araştırmalarımız sonucunda sürekli olumlu yorum aldığını görüyoruz.

Temizmama İletişim Formu

Temizmama internet sitesine (temizmama.com) üyeliğinizle giriş yaptıktan sonra, “İletişim” sayfasına giriş yaparak firmaya online form göndererek ulaşabilmeniz mümkün. Aşağıda sıraladığımız konular ile ilgili destek talebinde bulunabilirsiniz:

 • Görüş ve Önerileriniz (Şikayet, diğer)
 • Ürünler (Yeni ürün talebi, yeme problemleri, mama geçişi hakkında)
 • Kargo (Hasarlı teslim, eksik teslim, geç teslim, yanlış ürün teslimi, teslim edilmedi, paket kayıp, kaba davranış, bina dışı veya bahçede bırakıp gidildi, kapıma kadar getirilmedi ve dışarıda almam istendi, telefon ihbarlı çıkmış)
 • Sipariş (Sipariş iptali, havale bildirimi, sipariş adres değişikliği)

İletişim formu üzerinden yukarıdaki maddelerden birisini seçtikten sonra, ilgili siparişinizi ve mesajınızı yazarak firmayla iletişime geçebilirsiniz. İlgili mesajınız, en kısa süre içerisinde mesai saatleri içerisinde işleme alınır ve konu ile ilgili tarafınıza dönüş yapılır. Siteye kayıt olduğunuz mail adresi veya cep telefonunuzla iletişime geçilir. Bu yüzden üye olurken, aktif iletişim bilgilerini girmeniz gerekmektedir.

Temizmama Uzmanına Sor Hizmeti

Firma, müşterilerin sorularına yanıt verebilmek için; uzmanlarıyla destek vermektedir. Sitede bulunan “Yardım” bölümü altında “Uzmanınız Yanıtlıyor” sekmesine giriş yaparak; aşağıdaki konular hakkında destek talep edebilirsiniz.

 • Genel Bilgiler
 • Hammaddelerle İlgili Bilgiler
 • Kedilerinizle ilgili Bilgiler
 • Köpeklerinizle ilgili bilgiler

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 4 Mart 2019

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Temizmama.com İletişim Numarası (1 Yorum)

 1. Uzun zamandır düzenli teslimat olmuyor ben ve tüm dostlarım sizden ayrılmak isteriz