Torku Müşteri Hizmetleri – Telefon Numarası

Click to Comment

Torku Müşteri Hizmetleri – Telefon Numarası

Son zamanlarda ülkemizde birçok kişi tarafından sevilerek tüketilen bir gıda markası olan Torku, 2007 yılında ortaya çıkmasına rağmen kısa süreç içerisinde hem Türkiye’de hemde Dünya’da tüketilen ürünler ortaya çıkarmıştır. Bu makalede herhangi bir sorun anında iletişime geçebileceğiniz müşteri hizmetleri telefon numarasını ve iletişim adresini bulabilirsiniz.

Torku Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0 (332) 324 03 53 AKILLI TELEFONLARINIZDAN NUMARAYA DOKUNARAK ARAYABİLİRSİNİZ.

Yaptığınız yorumlar bizim için ve diğer kullanıcılarımız için çok değerlidir.

Torku firması Konya Şeker’in vizyonlarını genişletmesi sonucu ortaya çıkan bir şirkettir. Arkasında 900binden fazla çiftçi bulunan Konya Şeker; çikolata, bisküvi, lokum, sert şekerleme, helva, et ve süt ürünleri gibi geniş bir gıda yelpazesine sahiptir. Torku markasının ortaya çıkmasının iki temel hedefi bulunmaktadır. Bunlardan birisi üreticinin refah seviyesini arttırmak hemde tüketiciye ekiminden toplamasına kadar %100 doğal, güvenilir ve kaliteli ürünler sunmaktır.

1950’li yıllarda zor şartlar altında kurulan Konya Şeker, 50 milyon dolarlık yatırım ile verimliliğini sürekli olarak arttırarak günümüze kadar gelmiştir. 2003 yılında ise en modern şeker işleme fabrikalarından birisi olan Çumra Şeker Fabrikası ile birlikte toplamda 11 tesise sahip olan Konya şeker, Türkiye’nin şeker üretiminin %22’sini tek başına karşılamaktadır.

Torku firması, üreticiden toplanan ürünleri %100 doğal bir şekilde işleyerek tüketiciye ulaştırırken fiyat noktasında da tüketiciye yardımcı olmayı hedeflemiştir.

2010 yılında tamamlanan Çikolata Üretim Tesisi ile birlikte gıda alanında ki yelpazesini daha da genişleten firma; Gofret, Bisküvi, Kek, Şekerli Mamüller ve birçok gıda maddesinin daha üretimine geçmiştir. 2016 yılında ise Un tesisi tamamlanmıştır.

Üreticinin gücünü alan Torku firmasının ürünleri ülkemizde sevilerek tüketilmektedir. Sıkıntı yaşamanız durumunda firma ile telefon ile iletişime geçebileceğiniz gibi mail olarak da; konyaseker@konyaseker.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 25 Ağustos 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın