Toyota Müşteri Hizmetleri Telefonu Numarası

Click to Comment

Toyota Müşteri Hizmetleri Telefonu Numarası

Japon otomotiv devi Toyota onlarca yıldır dayanıklılığın, güvenliğin ve kalitenin Dünya çapındaki sembolü haline gelmiştir. Japon toplumunun sıkı çalışma disiplini ve teknolojiye verdikleri önem sayesinde hızla gelişmiş ve Dünya devleri arasında kendisine yer edinmekte hiç zorluk çekmemiştir. Ülkemizdeki reklamlarında sağlamlıklarını vurgulamak için ” Toyota gibi adam” sloganını kullanan firmanın bu konudaki haklı gururu tartışılamaz. Toyota Corolla dünya üzerinde en çok satılan araba modeli ünvanına sahip olduğuna göre Japonların bir bildiği var…

Türkiye organizasyonlarını da başarıyla yürütmekte olan Japon Devi, onlarca satış şubesi ve teknik servis şubesi ile müşterilerine onlarca yıldır kusursuza yakın hizmet vermektedir. Toyota müşteri şikayetleri ve önerilerini bildirmek için Toyota Müşteri Hizmetleri telefon numarası ve mail adresi çoğu zaman yeterli olmaktadır. Eğer sizin de desteğe ihtiyacınız var ise aşağıdaki numara ve mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Toyota Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ( Haftanın 7 günü hizmet vermektedir.

0212 354 0 354

Toyota Müşteri Hizmetleri Mail Adresi

musteri.iliskileri@toyota.com.tr

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 9 Mart 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Toyota Müşteri Hizmetleri Telefonu Numarası (1 Yorum)

  1. 16 temmuz 2018 günü 20 bin bakımı için muğla YATU servisine götürdüğüm aracimıntüm bakım işleriyle ilgilenen Kamile Tuncer hanımefendiye çabaları ve desteklerine içtenlikle teşekkür ederim.şirketin yüzaklarından birisi. kendisini tebrik ediyorum.