Trendyol Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Click to Comment

Trendyol Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Trendyol Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası aşağıdadır. Trendyol iade, şikayetler ve öneriler hakkındaki hizmetler için aşağıdaki numaradan hizmet vermektedir.

Trendyol Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0 212 331 0 200

Trendyol online alışveriş siteleri arasında en bilinenlerden bir tanesidir. Özellikle hazır giyim sektöründe yapılan online alışverişin çok büyük bir bölümü Trendyol üzerinden yapılmaktadır. Her hafta birbirinden ünlü markaların indirimli satışlarını yapan alışveriş sitesi Trendyol yalnızca birkaç senede popüler olmuştur ve bunun sırrı da fiyatlarında ve müşteri memnuniyeti konusundaki hassasiyetindedir. Eğer siz de Trendyol alışverişiniz ile ilgili öneri, şikayet veya iade gibi talep ve bildirimlerde bulunmak istiyorsanız yapacağınız şey yalnızca yukarıdaki Trendyol Çağrı Merkezi telefon numarasını aramak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 15 Mart 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Trendyol Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası (2 Yorum)

  1. Merhaba trendyol da alacati stil güzel evet ama çok pahalı. Aynı ürünü sosyete pazarında gömlek mesela 30 yd 35 e bulabiliyorsun. Tercih benim ordanda alabilirim fakat renk ve desen olarak alacati favorim. Gomleklerde kampanya yaparsınız umarım. Alacak çok olunca bütçeyi zorluyor