TTNET Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Direk Bağlanma

Click to Comment

TTNET Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Direk Bağlanma

TTNET Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası aşağıdadır. TTNET müşteri hizmetleri direk bağlanma ve beklemeden bağlanmak için önce 1, sonra 6 tuşuna basınız.

TTNET Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

444 0 375

Akıllı telefondan giriyorsanız yukarıdaki numaraya bir kez dokunmanız yeterlidir.

Yukarıdaki çağrı merkezi iletişim numarası ile TTNET borç sorgulama hizmeti almanız için gerekli yönlendirmeyi yapacaktır.

TTnet ADSL , fiber internet gibi birçok hizmeti ülkemizde büyük bir özveriyle sunmakta olup, devlet ve özel sektörün güçlerini birleştirdiği kurumlardan bir tanesidir.
TTNET Müşteri Hizmetleri ücreti standart yurt içi konuşma tarifenizden hesaplanır.

Ankara, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Antalya fark etmeksizin TTNET müşteri hizmetleri telefon numarası aynıdır, illere göre farklılık göstermemektedir. TTNET müşteri şikayetleri ve kullanıcı yorumları için hemen aşağıdaki yorum formunu doldurabilir, değerli görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 4 Ağustos 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın


TTNET Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Direk Bağlanma (9 Yorum)

  1. heryana internet paketim 56 tl idi bu 70 tl olmuş anlamadım niye müşteri hizmetlerine ise hiç ulaşamıyorum

  2. Bu kadar saçma bir sistem yok !!! Üç gündür müşteri hizmetlerine bağlanıp 554674..57 nolu kurumsal telefon numarası için işlem yaptırmaya çalışıyorum,o ona yönlendiriyor,o ona yönlendiriyor,sonunda bu numara ile işlem yapamazsınız diye bir anons çıkıyor ve telefon meşgule düşüyor.Bu kadar laubali bir kurum olamaz.444 ile başlayan bir sürü numaraya bağlandım ama bir türlü sonuca ulaşılamıyor,birisi bu mobil hat diyor,diğeri bu kurumsal hat diyor,kurumsala bağlanıyorsunuz bu numara ile işlem yapılamaz diyor,çıldırmamak elde değil…

  3. Sizin internetinizin Allah belasını versin, özellikle de musteri temsilcisi diyorsunuz ya yok kimse ulaşamıyorum. Selamlar……….

    • müşteri hizmetleri yerine müşteri hezimetleri yazılırsa tam yerinde olur.niye oyalıyosunuz direk bağlansak ya.

  4. Benim kullandığım paket sınırsız telefon dahil 54.00 lik paketolduğu halde Eylülde 60.25 Tl.Ekimde 2016 da 53.40,Ağusta53.00 Tl. yani hiç bir tutarlılık yok 60.25 Tl niye fazla geldi bu paket hakkında bilgilenmek istiyorum.Selamlar

  5. müşteri hizmetlerinden memnun değilim. yardimcı olupta işimizi yapmıyorlar.ttnet mobil hattından memnun değiliz.

  6. müşteri hizmetleri nerede çalışan yokmu nede bağlanamıyorum İnternet neden açılmadı