Türk Traktör İletişim Numarası

Click to Comment

Türk Traktör İletişim Numarası

130’dan fazla ülkeye ihracat yapan, Türkiye’nin üretim öncülerinden olan Türk Traktör, 1954’den günümüze kadar endüstriyel hayatın içerisinde yer almıştır. Otomotiv sektörünün ülkemizdeki ilk üretici kuruluşu olan Türk Traktör, Koç Holding ve CNH Endüstriyel ortaklığı ile yönetilmektedir.

Türk Traktör Kurumsal Bilgiler

Markanın ürünlerinin tasarımları Türkiye’de, Türk mühendisleri tarafından yapılmaktadır. Modern tarımın ülkemizdeki liderlerinden olan Türk Traktör, Case IH JX seri traktörlerin ve New Holland TDD traktörlerin küresel çapta tek tasarım merkezini barındırıyor. Başkentte bulunan Türk Traktör Ankara Fabrikası‘nda açık ve kapalı olarak toplam 257.325 metrekarelik alan üzerine kuruludur. Sakarya’da bulunan Erenler Türk Traktör Fabrikası ise 222.110 metrekare açık alan ve 68.613 metrekare kapalı alana sahiptir. Ankara ve Erenler’deki fabrikaların toplam yıllık üretim kapasitesi 50.000 traktördür.

Türk Traktör Müşteri Numarası

Aşağıda Türk Traktör Erenler Fabrikası ve Ankara Fabrikası iletişim bilgilerini sıraladık. Hangi konuda iletişim kurmak istediğinize göre, ilgili birim sizi yönlendirecektir.

  • Türk Traktör Ankara Fabrikası Telefon Numarası: 0 312 233 33 33
  • Türk Traktör Ankara Fabrikası Fax Numarası: 0 312 233 33 73
  • Türk Traktör Ankara Fabrikası Adres: Gazi Mah. Anadolu Bulvarı No: 52 Yenimahalle/ANKARA
  • Türk Traktör Erenler Fabrikası Telefon Numarası: 0 264 289 89 89
  • Türk Traktör Erenler Fabrikası Adres: Bekirpaşa Mah. Kozluk Cad. No: 130 Erenler/SAKARYA
  • Türk Traktör İletişim e-mail Adresi: turktraktor@turktraktor.com.tr
  • Türk Traktör KEP Adresi: turktraktor@turktraktor.hs02.kep.tr

Türk Traktör Çalışan Hakları

Fabrikanın herhangi bir kademesinde görev alan çalışanlar, birçok yan haklardan yararlanabiliyor. Allianz Sağlık Sigortası, Koç Ailem Programı, Filextra, ulaşım hizmetleri, yemek hizmetleri, sağlık hizmetleri, sosyal yardımlar (evlenme yardımı, aylık çocuk yardımı, yıllık çocuk yardımı, okuyan çocuklar için öğrenim yardımı, yakacak yardımı, 0-66 aylık bebeği olanlar için kreş yardımı, yıllık ücretli izin yardımı, askerlik yardımı, doğum yardımı, giyecek yardımı içeren birçok sosyal yardım, vb.) yararlanabilecek yan haklardandır.

Türk Traktör Çalışanları için Ücretlendirmeler

Ofis çalışanları ve saha çalışanları iki farklı ücretlendirme politikasına tabi olurlar. Her iki grup için de  yılda 2 kez olmak üzere 1 Eylül ve 1 Mart tarihlerinde ücret zammı uygulanır. Saha çalışanları ve ofis çalışanları Mess Türk Metal Sendikası‘na bağlıdır.

Ofis çalışanları 1 yılda 12 maaş ve 4 ikramiye şeklinde, 16 defa maaş ödemesi alırlar. Ayrıca çalışanların performansına göre prim ödemeleri de yapılmaktadır.

Türk Traktör İş Başvuru Yöntemleri

Kariyer konusunda seçici ve bir o kadar da çeşitli pozisyonlarda sürekli çalışan alımı yapan Türk Traktör için online platformlardan açık pozisyonların olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. bunun için kariyer.net’i ziyaret edebilir veya turktraktor.com sitesinde yer alan “Kariyer” bölümünde belirtilen linkleri takip edebilirsiniz. Aynı zamanda stajyer olarak fabrikada görev almak isteyenler de resmi internet sitesinde yer alan “Staj Süreci” bölümünden iletişim bilgilerine erişebilirler.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 22 Mart 2019

Konu hakkında yorumunuzu yazın