Turknet Müşteri Hizmetleri ve İletişim Adresleri

Click to Comment

Turknet Müşteri Hizmetleri ve İletişim Adresleri

Türkiye’de hizmet veren ve kaliteli hizmeti misyon olarak edinmiş TurkNET müşteri hizmetleri telefon numarası ve müşteri temsilcisi iletişim bilgileri aşağıdadır. İade, şikayet, soru ve önerileriniz için bu hatları arayabilirsiniz.

TurkNET Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0 212 703 43 71 AKILLI TELEFONLARINIZDAN NUMARAYA DOKUNARAK ARAYABİLİRSİNİZ.

Yaptığınız yorumlar bizim için ve diğer kullanıcılarımız için çok değerlidir.

Turknet firması, Türkiye’nin en hızlı büyüyen telekom firmalarının başında gelmektedir. Yeni bir firma gibi gözükse de 22 yılı aşkın süredir telekomünikasyon sektöründe hizmet vermektedir. Cesur, Yenilikçi ve müşteri odaklı bir anlayışa sahiptir.

Telekomünikasyon firmaları insanlar tarafından en çok aranan firmaların başında gelmektedir. TurkNet firması 1996 yılından itibaren sektörde hizmet vermektedir. Müşterilerin kendi patronları olduğunu belirten firma teknik destek konusunda oldukça iyi bir firma.

Ülkemizde İnternet altyapısını Türk Telekom firması verdiği için bu konuda sıkıntılı bazı durumlar yaşasa da önceden bilgi almanız durumunda firma bulunduğunuz konumda hizmet verebilir. TurkNet’in en önemli özelliği adil kullanım kotası gibi bir saçmalığı ortadan kaldırmasıdır. İnsanlar firma sayesinde İnternet hizmetini kullanırken kotanın bitmesi gibi bir sorunla karşılaşmaz.

Şirketin genel merkezi İstanbul Gayrettepe’de bulunmaktadır. Müşteri hizmetleri saat 10 ila 19 arasında hizmet vermektedir. 64 TL gibi bir ücrete AKK olmadan ve 100 Mbps’e kadar hizmet vermekte ve her yöne 1000 dakika konuşma hediye etmektedir. Diğer yandan TurkNet’te taahüt bulunmamaktadır.

Müşteri memnuniyetine önem veren firma karın birçoğunu sürekli olarak yatırım yapmakta ve sektörde emin adımlarla ilerlemektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 17 Ağustos 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın