Twist Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Click to Comment

Twist Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Twist, internet sitesi ve mağazaları üzerinden tekstil üzerine ürün satışı yapmaktadır. Giyim, ayakkabı, aksesuar kategorisinde hizmet veren marka, moda sektörünün trendlerinden birisi olarak nitelendirilmektedir. 1997 yılında kurulmuştur. Ayaydın/Miroglia Grubu‘nun genç tasarımcılarının tasarladığı ve geliştirdiği bir markadır. Twist Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası‘da yazımızda bulabilirsiniz.

Twist Ürün Grupları

Özgün tasarımları ile birçok ürün grubu üzerinde çalışan Twist, giyim kategorisi altında şu kategorilerde üretim yapmaktadır: bluz, ceket, etek, elbise, dış giyim, gömlek, jean, hırka, kazak, pantolon, şort, t-shirt sweatshirt, yelek, tulum. Ayakkabı kategorisindeki ürünler grupları ise: bot, terlik, düz ayakkabı, sandalet, topluklu ayakkabı. Aksesuar kategorisindeki ürünler: anahtarlık, çanta, takı, cüzdan, kemer, şapka, saat, yaz aksesuarları ve telefon kılıfları. Bir de jean üretimi yapmaktadır.

Twist Müşteri Hizmetleri Bilgileri

Markanın ürünlerinin siparişi, ürünler hakkındaki sorularınız ve her türlü konu ile alakalı bilgi almak için 0 850 399 89 78 numaralı Twist Müşteri Hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz. Hafta içi 08:00 – 20:00 saatleri arasında, Cumartesi günleri ise 10:00 – 20:00 arasında görüşme sağlayabilirsiniz. Telefonla iletişimin haricinde Twist İletişim Formu‘nu kullanarak da firmaya mesajlarınızı iletebilirsiniz. Bunun için Twist.com.tr adresinde, sitenin en alt bölümünde yer alan “Müşteri İlişkileri” bağlantısına tıklayarak, İletişim Formu’nu kullanabilirsiniz. Bu bölümde ad, soyad, e-mail adresi, telefon numarası, ilgili departman (müşteri hizmetleri, insan kaynakları ve KVK talepleri), konu (e-store alışverişi, öneri ve şikayet, iade işlemleri, değişim işlemleri, kargo takip işlemleri, ödeme süreçleri, ürün detayları, vb.) ve “mesaj” bölümlerini doldurabilirsiniz. Mesajınıza istinaden ilgili departman kısa zaman diliminde yetkili birimlerce dönüş yapılacaktır.

Twist Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:

Twist Şirket Adres: Ayaydın-Miroglio AdresBomonti Kazım Orbay Cad. No: 35  Şişli/İstanbul

Twist Kurumsal Telefon Numarası: 0 212 368 01 01

Twist Fax Numarası: 0 212 296 24 25

Ayaydın & Miroglio Grubu İş ve Staj Başvurusu

Firmanın yukarıda bahsettiğimiz platform üzerinden “iletişim” sayfasının sol bölümünde yer alan “İnsan Kaynakları” ve “Hızlı İş Başvurusu” linkine tıklayarak, Twist iş başvuru formuna ulaşabilirsiniz. Bu alanda grubun insan kaynakları ekibine doğrudan işe alım süreci ile ilgili görüşebilirsiniz. Başvurulan görev veya pozisyon seçimini satış danışmanı, mağaza müdürü, part time satış danışmanı, mağaza ikinci müdürü, stajyer, Edirne Fabrika pozisyonları, merkez ofis pozisyonları seçeneklerinden birisini tercih ederek yapabilirsiniz. Ad, soyad, cinsiyet, askerlik durumu, gibi bilgilerin yanı sıra, çalışabilecek iller, oturduğunuz il, e-mail, cep telefonu, ehliyet türü, mesai saatleri dışında çalışabilir mi, vardiyalı çalışabilir mi, iş seyahatine çıkabilir mi, Ayaydın Miroglu Grup referansı var mı ve engellilik durumu gibi bilgileri doldurduktan sonra iş başvurusunda bulunmak mümkün.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 24 Mayıs 2019

Konu hakkında yorumunuzu yazın